Youtube Instagram

Vannošanās

Solo vanna

Solo vanna

Unikālā divu ģeometrisko pamatformu kombinācija veido harmonisku kopumu. Taisnstūra pamatne piešķir vannai vizuālu stabilitāti, ovālā augšdaļa stiprina miera un atpūtas izjūtu. Solo vanna pievērš sev uzmanību ar minimālistisko iespaidu un neatkarību no telpas, bet vissvarīgākais – ar savu suverēno un tīro stilu. Lieliski piemērota klusai meditācijai un divām personām uzreiz. Vannas formai ir pieskaņota arī izlietne, kas tiek montēta uz plāksnes un ir izgatavota no lietā marmora. Tādā veidā tiek radīts estētisks izskats vienotā veselumā.

 Vērtējums Solo vanna:
Ocenění pro vanu Solo

Sērija

Brīvība – dvēseles stāvoklis

Iesoļojiet jaunā dimensijā, kurā noteikumus nosakāt Jūs! Novietojiet vannu telpā un izvēlieties to pusi, lai mazgātos vannā, kurai vairāk dodat priekšroku. Neierobežojiet sevi. Relaksējieties atsevišķi novietotās vannās RAVAK.

Protams, atsevišķi novietotas vannas dominē telpā un bez komfortablas peldes raisa jaunas sajūtas un iespaidus. Novietojiet vannu tur, kur tā izskatīsies maksimāli efektīvi, un izbaudiet jaunu mazgāšanās vannā devu!

Brīvi stāvošas vannas dabiski dominē telpā un nodrošina mazgāšanās ērtību, sniedzot jaunus iespaidus brīvlaika pavadīšanā. Izvēlieties formu, kas Jums ir simpātiskākā: unikālo taisnstūra un ovāla kombināciju (Solo) vai pludlīnijas (Freedom O). Novietojiet vannu tur, kur tiks radīts vislielākais efekts, un baudiet jaunas mazgāšanās iespējas. Vannas istabas plānojums neļauj Jums izvietot vannu telpā? Tas nav nekas briesmīgs, savu unikālo greznības sajūtu Jūs nezaudēsit. Mums ir vanna Jums – Freedom W, kuras priekšrocības vislabāk izpaudīsies tad, kad Jūs uzstādīsit to pie sienas.

Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Jauna relaksācijas dimensija

Sajūtiet, kā ir iet vannā plašā telpā, un izbaudiet jaunos iespaidus. Jums neparko negribēsies to atstāt.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Kopīgiem iespaidiem

Maz vannu ir tik piemērotas peldēm divatā kā atsevišķi novietotās vannas. Vienāds muguras daļas slīpums abās pusēs, centrā novietota notece nevienam neierobežo kustības, kā arī vannu var novietot, kur vēlaties, tas nodrošinās Jums un Jūsu partnerim neaizmirstamus iespaidus.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Labi pārdomāts efekts

Zīmols RAVAK piedāvā izstrādājumus, kas ir pārdomāti līdz sīkākai detaļai. Un šī efektīvā akrila vanna nav izņēmums, jo tai ir paredzēts grīdā iebūvēts maisītājs. Tas kopā ar vannu veido pēc dizaina saskaņotu vienu veselumu un padara to neatkarīgu no ūdens caurulēm vannas istabā.

Tehniskā informācija

  • izmērs: 178 x 80 cm
  • materiāls: lietais akrils
  • armatūras variants: LA – stikla šķiedras
  • tilpums: 310 l, brutto masa: 67 kg
  • iekārtojums: brīvi stāvoša
  • vannas sieniņa: nē
  • garantija: 10 gadi
  • vannas noplūdes komplekts ir vannas sastāvdaļa

Vannu nedrīkst papildināt ar vannas sieniņu. Visas caurules jāierīko zem grīdas (gan noplūdes, gan ūdensvada ievads grīdā montējamam jaucējam). Vannas noplūdes komplekts (t.i., ūdens pārplūde, sifona galviņa, sifons, smakas slēgs) un balsts (kājiņas) ir iepakojumā. Kopā ar vannu piedāvājam izvēlēties grīdā montējamu jaucēju Chrome CR 080.00.

10 gadu garantijaTilpums 310 lSvars 67 kg
Solo vanna

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XC00100025 1780 x 800 Vanna SOLO 1780X800 snowwhite 1 849,00

Iekraušanas dati

6,6 MB