Instagram Pinterest Youtube

Vannošanās

RAVAK akrila vannu priekšrocības

Vēlamies atgādināt par akrila vannu priekšrocībām un specifiku, jo izvēloties vannu, ir svarīgi pievērst uzmanību tam, kādi materiāli un ražošanas tehnoloģijas tiek izmantotas vannas izgatavošanā.

Lietā akrila vannas

RAVAK piedāvā kvalitatīvas lietā akrila vannas. Šīm vannām ir vairāk priekšrocību salīdzinājumā ar vannām, kas izgatavotas no presēta akrila. RAVAK vannu ražošanā izmantotā tehnoloģija ļauj iegūt vienu masīvu akrila slāni, kas ir galvenais akrila vannu kvalitāti ietekmējošais faktors.

Lietā akrila ražošana ir process, kurā šķidro akrilu ielej vienā formā. Šķidrums sacietē, kad tas atdziest, tas iegūst tipisku akrila struktūru un izskatu. Atšķirībā no presēta akrila, izmantojot liešanas ražošanas metodi, lietā akrila izstrādājums nepakļaujas mehāniskai ietekmei. Tāpēc lietajām akrila sagatavēm ir mazāki iekšējie spriegumi, kas novērš plaisāšanas vai deformācijas iespējamību.

RAVAK akrilinių vonių privalumaiLietā akrila vanna ir pārklāta ar stikla šķiedras un sveķu maisījumu

Ja parādās nelieli skrāpējumi, lietā akrila vannas virsmu var pulēt; Tādā veidā pat pēc 10 gadiem jūsu vanna atkal spīdēs kā jauna.

RAVAK lietajām akrila vannām ie 10 gadu garantija.

Lietā akrila vannas ir vieglas, bet ļoti izturīgas

Pats galvenais ir tas, ka šīs vannas sver 25-30 kg, Tas jums ļaus izvairīties no dažādām problēmām, kas saistītas ar vannas transportēšanu.

Ravak vannas, kas izgatavotas no lietā akrila, ir pastiprinātas ar stikla šķiedras un poliestera sveķiem, bet vannas apakša ir pastiprināta ar speciālu skaidu plātni. Šis panelis no visām pusēm ir pārklāts ar stikla šķiedru un sveķu maisījumu. Produkti tiek uzstādīti uz metāla balstiem ar pretkorozijas pārklājumu. Lietās akrila vannas ir ilgmūžīgas un nekļūst dzeltenas.

RAVAK akrilinių vonių privalumaiŠī Ravak vanna izturēja 26 cilvēku svaru

RAVAK vannas formu dažādība