Youtube

Vannas istabas risinājumi

Vannas istabas risinājumi

Vannas istabai, tāpat kā visai Jūsu mājai, ir nepieciešamas noteiktas idejas, kas apvienotu nepieciešamo daudzumu atsevišķu izstrādājumu funkcionālā un estētiskā veselumā. Mēs esam sagatavojuši vairākus piedāvājumus jeb, citiem vārdiem sakot, koncepcijas, kuras piepildīs visas Jūsu vēlmes un realizēs visus Jūsu plānus, un piedāvās neatkārtojamas iespējas vannas istabas iekārtošanai, lai tās izskats Jūs priecētu daudzu gadu garumā. Astoņas vannas istabas koncepcijas ietver ne tikai vannas un ar tām saskaņotas izlietnes, bet arī aizkarus, mēbeles d/vannas istabām un jaucējkrānus. Lai mūsu piedāvājums Jūs iedvesmo!.

Koncepcijas ietver gan risinājumus mazām vannas istabām, kuras aprīkojot, ir svarīgs katrs centimetrs (piemēram, izlietne, kura ir izvietota tieši virs vannas), gan arī izstrādājumus vidējām un lielām vannas istabām, kurās, gluži pretēji, ir kur izvērsties.

Piedāvājam 7 dizaina ziņā saskaņotus piedāvājumus – koncepcijas vannas istabai:

Izvēlieties kādu no mūsu koncepcijām, un Jums nevajadzēs tērēt savu laiku ilgām pastaigām pa specializētajiem veikaliem un dizaina studijām.