Instagram Pinterest Youtube

Vannošanās

Vannas

Jūs neparko nevēlēsieties atstāt ērto vannu. Investīcijas Jūsu sapņu vannā ātri pie jums atgriezīsies kā apmierinātība daudzu gadu garumā. No plašā mūsu akrila vannu formu un izmēru sortimenta izvēlieties tieši to, kas Jums ir vispiemērotāks.

Pateicoties praktiskām formām un iekšējai telpai, vairums akrila vannu RAVAK apvieno sevī vannas un dušas stūra funkcijas. Lielākajai daļai vannu varat izvēlēties vannas sienu vai durvis, lai ērti nomazgātos dušā. Dažas mūsu vannas ir kādas koncepcijas daļa. Tas nozīmē, ka vannai Jūs varat izvēlēties atbilstoša dizaina izlietni, mēbeles un jaucējkrānu.
RAVAK vannu autori ir veiksmīgi dizaineri no pasaulē pazīstamās studijas Storz, kas slavena, pirmkārt, ar greznu automobiļu dizainu, un čehu studijas DesignNosal, kuras izstrādātās vannas RAVAK zīmolam ir saņēmušas pašas prestižākās balvas par inovācijām un absolūti funkcionālo dizainu.
Pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām un visu vannu RAVAK daudzpakāpju kvalitātes kontrolei, mēs nodrošinām desmit gadu garantiju, bet tikai tādā gadījumā, ja uzstādīšanas laikā tikusi ievērota montāžas instrukcija.