Youtube Instagram

Vannošanās

Brīvi stāvošās vannas

Brīvība – dvēseles stāvoklis

Iesoļojiet jaunā dimensijā, kurā noteikumus nosakāt Jūs! Novietojiet vannu telpā un izvēlieties to pusi, lai mazgātos vannā, kurai vairāk dodat priekšroku. Neierobežojiet sevi. Relaksējieties atsevišķi novietotās vannās RAVAK.

Protams, atsevišķi novietotas vannas dominē telpā un bez komfortablas peldes raisa jaunas sajūtas un iespaidus. Novietojiet vannu tur, kur tā izskatīsies maksimāli efektīvi, un izbaudiet jaunu mazgāšanās vannā devu!

Brīvi stāvošas vannas dabiski dominē telpā un nodrošina mazgāšanās ērtību, sniedzot jaunus iespaidus brīvlaika pavadīšanā. Izvēlieties formu, kas Jums ir simpātiskākā: unikālo taisnstūra un ovāla kombināciju (Solo) vai pludlīnijas (Freedom O). Novietojiet vannu tur, kur tiks radīts vislielākais efekts, un baudiet jaunas mazgāšanās iespējas. Vannas istabas plānojums neļauj Jums izvietot vannu telpā? Tas nav nekas briesmīgs, savu unikālo greznības sajūtu Jūs nezaudēsit. Mums ir vanna Jums – Freedom W, kuras priekšrocības vislabāk izpaudīsies tad, kad Jūs uzstādīsit to pie sienas.

Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Jauna relaksācijas dimensija

Sajūtiet, kā ir iet vannā plašā telpā, un izbaudiet jaunos iespaidus. Jums neparko negribēsies to atstāt.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Kopīgiem iespaidiem

Maz vannu ir tik piemērotas peldēm divatā kā atsevišķi novietotās vannas. Vienāds muguras daļas slīpums abās pusēs, centrā novietota notece nevienam neierobežo kustības, kā arī vannu var novietot, kur vēlaties, tas nodrošinās Jums un Jūsu partnerim neaizmirstamus iespaidus.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Labi pārdomāts efekts

Zīmols RAVAK piedāvā izstrādājumus, kas ir pārdomāti līdz sīkākai detaļai. Un šī efektīvā akrila vanna nav izņēmums, jo tai ir paredzēts grīdā iebūvēts maisītājs. Tas kopā ar vannu veido pēc dizaina saskaņotu vienu veselumu un padara to neatkarīgu no ūdens caurulēm vannas istabā.