Instagram Pinterest Youtube

Koncepcija Rosa II

Gudrs risinājums katrai vannas istabai

Vai Jūs savai vannas istabai meklējat kaut ko praktisku, izturīgu un ilgam laikam, kas nodrošina tajā maksimāli brīvu telpu? Izvēlieties Rosa II koncepciju, kas bāzējas asimetriskajā vannā. Šī koncepcija ir viena no populārākajām un atdarinātākajām koncepcijām santehnikas tirgū. Izvēlieties oriģinālu, izvēlieties Rosa II koncepciju no RAVAK zīmola.

 

Koncepcija Rosa II ieteicamās sastāvdaļas

Koncepcija Rosa

Ideāli pārdomāta

Visi Rosa koncepcijas produkti ir izstrādāti saskaņā ar noteiktām mūsu klientu vēlmēm un prasībām. Atsevišķas koncepcijas sastāvdaļas, pateicoties savdabīgajam dizainam un funkcionalitātei, ekonomē vietu vannas istabā, nodrošinot arī ērtu telpas izmantošanu.


Koncepcija Rosa

Jebkurai telpai

Rosa koncepcija piedāvā Jūsu izvēlei uzreiz trīs vannas modeļus, kas atšķiras viens no otra vispirms ar izmēru un dizainu. No vismazākās vannas Rosa 95, kuras platums ir vien 95 cm, līdz ērtajai vannai Rosa II, kuras garums ir 170 cm un platums 105 cm. Katrai vannai ir paredzēts aizkars, kurš ideāli atkārto pašas vannas formu, kā arī citi izstrādājumi tādā pašā stilā.


Koncepcija Rosa

Plaša izvēle

Koncepcija Rosa nebeidzas ar asimetrisko vannu. Gluži pretēji, tā ietver vienotu piedāvājumu, kas pārdomāts līdz sīkākajai detaļai. Varat izvēlēties starp d/vannas aizkariem, vairāku variantu izlietnēm, mēbelēm un jaucējkrāniem.