Instagram Pinterest Youtube

Izstādes un gadatirgi

RAVAK produkcija bieži tiek prezentēta Čehijas un pasaules gadatirgos. Slavenākie no tiem ir, piemēram, būvniecības preču gadatirgus ISH Frankfurtē pie Mainas vai MOSBUILD Maskavā. RAVAK arī aktīvi darbojas mākslas un dizaina jomā. Piemēram, mūsu dizaineru darbi tiek izstādīti Prāgā notiekošās dizaina un modes nedēļas Designblock laikā.

Best Of Czech Grand Design festivāls Pelle villā Prāgā

29. 3. - 2. 4. 2017, Best Of Czech Grand Design festivāls Pelle villā Prāgā

Izlietnes Moon, par kurām to dizaineris Krištofs Nosāls (Kryštof Nosal) Czech Grand Design konkursā tika nominēts kategorijā Gada dizaineris, bet ražotājs RAVAK – kategorijā Gada ražotājs, tika izstādītas unikālajā finālistu izstādē. Pelle villā četras dienas noritēja ekspozīcijas, darbnīcas, lekcijas, kā arī noritēja balvas ieguvušo produktu tirdzniecība.

Vannasistabas aprīkojuma gadatirgus ISH Frankfurtē pie Mainas

14. - 18. 3. 2017, Vannasistabas aprīkojuma gadatirgus ISH Frankfurtē pie Mainas

Lielāko starptautisko ražotāju tikšanos šogad apmeklēja 200 114 apmeklētāju. Zīmols RAVAK tika prezentēts kopā ar citiem 2482 izstādes dalībniekiem no 61 pasaules valsts. Stendu izstrādāja Krištofs Nosāls (Kryštof Nosal). 250 m2 platībā. Viņš inovatīvā veidā attīstīja kuba formas ideju caur vannas koncepciju 10°. "Prezentējām sabiedrībai duškabīni 10°, kas, pateicoties savai inovatīvai koncepcijai, var pilnvērtīgi kalpot gan kā duša, gan arī kā vanna", – stāsta RAVAK mārketinga direktors Jan Hudaks (Jan Hudak). Apmeklētājiem no visas pasaules ir iespēja apskatīt jauno Moon izlietņu kolekciju un iepazīties ar šī brīža populārākajām vannasistabas produktu kolekcijām, piemēram, Chrome, Formy u. c..

dizaina un modes nedēļa Designblok Prāgā

27. - 31. 10. 2016, Dizaina un modes nedēļa Designblok Prāgā

Lielākajā Čehijas dizaina un modes izstādē RAVAK prezentēja jaunu izlietņu autorkolekciju Moon, kuru izstrādāja dizaineris Krištofs Nosāls (Kryštof Nosal).

izstāde MOSBUILD 2015

31. 3. - 3. 4. 2015, Izstāde MOSBUILD 2015

Sabiedrība RAVAK piedalījās 21. starptautiskajā būvniecības un interjera izstādē Mosbuild 2015, kas noritēja no 31. marta līdz 3. aprīlim.

Vannasistabas aprīkojuma gadatirgus ISH Frankfurtē pie Mainas

10. 3. - 14. 3. 2015, Vannasistabas aprīkojuma gadatirgus ISH Frankfurtē pie Mainas

ISH ir slavenākais pasaulē vannasistabas, enerģētikas, atjaunojamo enerģijas avotu un gaisa kondicionēšanas aprīkojuma gadatirgus. Viena no galvenajām izstādes devīzēm šogad bija "Design and Function in Harmony" ("Dizaina un funkcionalitātes harmonija"), kas lieliski saskan ar galvenajiem zīmola RAVAK mērķiem. Sabiedrība RAVAK šajā izstādē piedalījās jau sesto reizi kopš 2003. gada un pārstāvēja savu valsti kā lielākais vannasistabas produktu ražotājs Centrāleiropā un Austrumeiropā. Pateicoties izstādei, sabiedrība eksportē savus produktus vairāk nekā uz 50 pasaules valstīm.

izstāde MOSBUILD 2014

15. 4. - 18. 4. 2015, Izstāde MOSBUILD 2014

Sabiedrība RAVAK piedalījās Eiropas mēroga svarīgā ikgadējā izstādē MOSBUILD 2014, kas noritēja no 15. līdz 18. aprīlim ЦВК "Экспоцентр".

Czech Grand Design nominantu izstāde Prāgā

24. 1. - 31. 3. 2014, Czech Grand Design nominantu izstāde Prāgā

Prāgas Nacionālā tehnikas muzeja izstāžu zālē tika prezentēti Čehijas dizaina akadēmijas Czech Grand Design 2013 apbalvojumiem nominēto autoru darbi. Preču zīmes RAVAK galvenais dizaineris Krištofs Nosāls (Kryštof Nosal) prezentēja izlietni no vannasistabas kolekcijas Bath Gallery, par kuru tika nominēts šim prestižajam apbalvojumam.

gadatirgus Big 5 Show Dubaijā

25. - 28. 11. 2013, Gadatirgus Big 5 Show Dubaijā

RAVAK pārstāvniecība Dubaijā regulāri piedalās lielākajā vietējā gadatirgū Big 5 Show. Izstādē prezentētajai Chrome kolekcijai bija liela apmeklētību interese, tajā skaitā arī no šeiha Hamdan bin Rashid Al Maktoum, kurš ir izstādes organizators un sabiedrības RAVAK klients. Savā atpūtas rezidencē viņš lieto vannu You.

dizaina un modes nedēļa Prāgā Designblok

7. - 13. 10. 2013, Dizaina un modes nedēļa Prāgā Designblok

Designblok piecpadsmitās jubilejas izstādes laikā RAVAK prezentēja jaunumu – vannas komplektu Bath Gallery, kuru izstrādāja galvenais dizaineris Krištofs Nosāls (Kryštof Nosal). Par jaunā produkta veiksmi liecina lielā preses uzmanība un autora nominēšana konkursa Czech Grand Desigh kategorijā Gada dizaineris 2013.