Youtube

Vērtējums

Red Dot

Starptautiska Čehijas vannas istabu atzīšana

2015. gadā Red Dot balva vannasistabu kategorijā tika piešķirta tikai vienam uzvarētājam Čehijā – preču zīmei RAVAK – par sēriju 10°. Žūrijas komisija, kurā bija trīsdesmit astoņi eksperti no visas pasaules, nonāca pie secinājuma, ka sērija ir tik inovatīva un dizains ir tik labs, ka piecu tūkstošu dalībnieku vidū šī sērija tika apbalvota ar prestižākajām dizaina jomas balvām. "Red Dot ir veiksmes apstiprinājums mūsu ilgtermiņa stratēģijai, kas ir orientēta uz inovācijām un ne tikai uz greznu, bet arī visiem pieejamu masu produktu kvalitāti. Klientiem cenšamies būt par ceļvedi tirgū, kas ir pārpildīts ar neskaitāmiem dažādas kvalitātes produktiem, tāpēc mums piešķirtā prestižā dizaina balva tikai apstiprina, ka mūsu izvēlētais ceļš ir pareizs," – saka līdzīpašnieks Patrick RAVAK Kreysa.

Vairāk informācijas atradīsiet drukātajā izdevumā.

Žurnāla Elle Decoration ekspertu žūrijas balva

Pēc dizainera Hristofera Nosāla (Christopher Nosál) iniciatīvas radītais dizains, kas pieļauj atsevišķu elementu pagriešanu vai noliekšanu 10° leņķī, starptautiskajā konkursā EDIDA (Elle Decoration International Design Award) savāca visvairāk balsu un uzvarēja Čehijas nacionālā posma vannasistabu kategorijā. Žūrijas komisija, kurā bija nacionālā izdevuma Elle Decoration redakcijas personāls, izvēlējās šo sēriju un vienlaikus nominēja to starptautiskajam finālam, kurš notiek Milānas dizaina nedēļas laikā.

Vairāk informācijas atradīsiet drukātajā izdevumā.

Novērtējumi izstādēs

2015. gadā sērija 10° piedalījās divās izstādēs: ISH, kas notika Frankfurtē, un Arena Design, kas notika Poznaņā, Polijā. Šajās izstādēs vannasistabas un veselīguma kategorijā šī sērija ieguva galveno 2015. gada Top Design Award balvu.