Instagram Pinterest Youtube

Vērtējums

logo Good Design

RAVAK saņēma Black Dot Award balvu par izcilo dizainu

  Black Dot Good Design Award ir pasaulē pirmā, vecākā un visilgāk pastāvošā balva, ar kuru tiek godināti sasniegumi dizainā un tiek atzīts gan produkta, gan iepakojumu dizains, komunikācija, arhitektūra un interjera dizains.
Black Dot balva, kuru 1950. gadā līdzdibināja Edgar Kaufmann jaunākais, Eero Saarinen un Charles un Ray Eames, tiek pasniegta jau 72. gadu. To prezentē amerikāņu institūcija "The Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design", un savā nozīmē tas ir augstākais, prestižākais sasniegums dizaina jomā.
  Pie sienas piestiprināmo keramikas izlietņu kolekcijas Yard galvenā ideja ir padziļināta uzglabāšanas telpa. Yard atkāpās no standarta produktiem, ļaujot lietotājam vizuāli paslēpt ikdienas priekšmetus, tādējādi samazinot neizbēgamo vizuālo jucekli, ko rada kosmētikas līdzekļu pārpilnība vannas istabā, vienlaikus saglabājot tos viegli pieejamus. Yard izlietnei ir metāla kronšteins izlietnes piekarināšanai pie sienas. Tas izceļ izlietnes apaļo formu un papildina baltā, melnā vai nerūsējošā tērauda dizainu.


Ceny Designbloku 2022 Vítěz

Labākā ražotāja instalācija starptautiskajā dizaina festivālā Designblok 2022

  Lielākā Centrāleiropas dizaina un modes skate izvēlējās tēmu “Mežs”. RAVAK ieguva balvu kategorijā Labākā ražotāja instalācija par zīmola dizaineru un jauno mākslas vadītāju Romana Vrtiška un Vladimír Žák displeju. Godalgotās instalācijas mērķis bija prezentēt jauno Espirit jaucējkrānu kolekciju, ko Designblok pārstāvēja izlietņu jaucējkrāni trīs augstumos un piecās krāsās.


logo Red Dot 2020

PURI jaucējkrāns ar sarkano punktu

  Prestižākā Eiropas produktu dizaina balva - Red Dot - šogad tika piešķirta Čehijas vannas istabas zīmolam RAVAK. Sarkanais punkts tika piešķirts dizainera Kryštof Nosál jaucējkrānu sērijai PURI, kas šī gada sākumā saņēma balvu Starptautiskajā „iF Design Award“ konkursā.

 RAVAK Puri


logo iF 2018

Apbalvojums PURI jaucējkrāniem

  Jaunā PURI jaucējkrānu kolekcija, kas šoruden tika prezentēta Designblok, ieguva savu pirmo starptautisko balvu -„iF Design Award“ dizaina balvu.
„iF Design Award“ jau 67 gadus ir Eiropas līderis dizaina konkursos, padarot to par senāko neatkarīgo konkursu nozarē. Šajā gadā iF vērtēja 70 ekspertu grupa no vairāk nekā 20 valstīm produktu, iepakojuma, komunikāciju, pakalpojumu, arhitektūras un interjera dizaina kategorijās pēc produkta inovativitātes un izsmalcinātības, unikalitātes un veiktspējas.


logo iF 2019 a Red Dot 2019

Vanna Solo - jaunums, kas iekaroja pasauli

  Brīvi novietojama RAVAK preces zīmes akrila vanna Solo pāris savu pirmo mēnešu eksistēšanas laikā ir kļuvusi par vislabāk novērtētāko, mūsdienīgāko čehu vannu. Tā tik tikko ieguva Red Dot un iF Design Award apbalvojumus divos prestižos dizaina konkursos Eiropas kontinentā. Amerikāniskajā Čikāgā vanna Solo šogad ieguva Good Design balvu. Čehijā tā uzmanību piesaistīja rudens Designblok, kur tā ieguva EDIDA balvu Vannas istabas kategorijā, bet ČR Dizaina akadēmija nominēja tās autoru konkursā Czech Grand Design.

logo Edida 2019

Vanna SOLO ir ieguvusi žurnāla Elle Decoration balvu

   Brīvi novietojamā vanna, ko izstrādājis dizainers Krištofs Nosals (Kryštof Nosál), ir ieguvusi jaunu balvu šī starptautiskā konkursa IX. nacionālās ceļojošās balvas „Vannas” kategorijā. Dizainam paredzētā prestižā žurnāla izdevuma čehu valodā redaktori katru gadu izvēlas labākos dizainerus un ražotājus, kuri Čehijas tirgum piedāvā vispievilcīgākos produktus. 2019. gadā tika izraudzīti uzvarētāji deviņās kategorijās. RAVAK šajā konkursā balvu ieguva jau trešo reizi: bez vannas Solo balvu šajā konkursā ir ieguvusi 10° koncepcija un Formy koncepcija, abu autors – dizainers Krištofs Nosals (Kryštof Nosál).

RAVAK melnie punkti par unikālo dizainu

  Savākdami sarkanos punktus (Red Dot), tagad mēs orientējamies arī uz melnajiem. Čikāgā (ASV) 2019. gada sākumā mums tika pasniegta "Good Design" balva uzreiz par diviem izstrādājumiem – par populāro Moon izlietni un par jauno brīvi stāvošo Solo vannu, kas pirmoreiz tika izstādīta pagājušā gada "Designblok" Prāgā.
  "Good Design" balva melna punkta veidā, ko 1950. gadā kopīgi nodibināja Edgars Kaufmans (Edgar Kaufmann) jaunākais, Ēro Sārinens (Eero Saarinen) un Čārlzs (Charles) un Reja Īmsi (Ray Eames), tiek pasniegta jau 68. reizi. To piešķir ASV institūcija "The Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design", bet pēc savas nozīmes tas ir augstākais un prestižākais sasniegums dizaina jomā. Šogad konkursam tika iesniegts rekordliels uz balvu pretendējošu piedāvājumu skaits no 47 pasaules valstīm.

Red Dot

Starptautiska Čehijas vannas istabu atzīšana

2015. gadā Red Dot balva vannasistabu kategorijā tika piešķirta tikai vienam uzvarētājam Čehijā – preču zīmei RAVAK – par sēriju 10°. Žūrijas komisija, kurā bija trīsdesmit astoņi eksperti no visas pasaules, nonāca pie secinājuma, ka sērija ir tik inovatīva un dizains ir tik labs, ka piecu tūkstošu dalībnieku vidū šī sērija tika apbalvota ar prestižākajām dizaina jomas balvām. "Red Dot ir veiksmes apstiprinājums mūsu ilgtermiņa stratēģijai, kas ir orientēta uz inovācijām un ne tikai uz greznu, bet arī visiem pieejamu masu produktu kvalitāti. Klientiem cenšamies būt par ceļvedi tirgū, kas ir pārpildīts ar neskaitāmiem dažādas kvalitātes produktiem, tāpēc mums piešķirtā prestižā dizaina balva tikai apstiprina, ka mūsu izvēlētais ceļš ir pareizs," – saka līdzīpašnieks Patrick RAVAK Kreysa.

Vairāk informācijas atradīsiet drukātajā izdevumā.

Žurnāla Elle Decoration ekspertu žūrijas balva

Pēc dizainera Hristofera Nosāla (Christopher Nosál) iniciatīvas radītais dizains, kas pieļauj atsevišķu elementu pagriešanu vai noliekšanu 10° leņķī, starptautiskajā konkursā EDIDA (Elle Decoration International Design Award) savāca visvairāk balsu un uzvarēja Čehijas nacionālā posma vannasistabu kategorijā. Žūrijas komisija, kurā bija nacionālā izdevuma Elle Decoration redakcijas personāls, izvēlējās šo sēriju un vienlaikus nominēja to starptautiskajam finālam, kurš notiek Milānas dizaina nedēļas laikā.

Vairāk informācijas atradīsiet drukātajā izdevumā.

Novērtējumi izstādēs

2015. gadā sērija 10° piedalījās divās izstādēs: ISH, kas notika Frankfurtē, un Arena Design, kas notika Poznaņā, Polijā. Šajās izstādēs vannasistabas un veselīguma kategorijā šī sērija ieguva galveno 2015. gada Top Design Award balvu.