Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Maisītāju aksesuāri

Iešana dušā – tā ir ne tikai ikdienas rutīna, bet arī viens no pieejamākajiem relaksācijas veidiem mājas apstākļos. Tieši plašais aksesuāru klāsts ļaus Jums radīt visus tam nepieciešamos apstākļus Jūsu dušas kabīnē. Pirmais nosacījums ir ūdens iztece un jaucējkrāna izvēle. Bet tas vēl nav viss. Jums būs nepieciešami arī dušas rokturi, kuriem ir dažādas formas, dušas šļūtenes dažādos garumos un no dažādiem materiāliem, kā arī izmantojiet praktiskos dušas roktura turētājus. Tiem, kurus nogurdina sastāvdaļu izvēle atsevišķi, piedāvājam gatavos dušas komplektus, kur ir viss nepieciešamais.

Pārdomātā harmonija
Vairums RAVAK aksesuāru dušai tiek veidoti un pastāvīgi atjaunināti saskaņā ar visiem pamatprodukcijas jaunumiem.

Kvalitatīvi materiāli
Mēs, d/vannas istabu aprīkojuma ražotāji, labi zinām, cik lielā mērā materiāli, no kuriem izgatavoti mūsu izstrādājumi, ir pakļauti slodzei vannas istabā. Tieši tāpēc, lai mūsu izstrādājumi kalpotu maksimāli ilgi, mēs ievērojam pašus augstākos izstrādājumu kvalitātes standartus.

Saskaņots dizains
Jūs investējāt savā dušas stūrī savus sapņus, kuri vairākus gadus Jūs tikai iepriecinās? Nesabojājiet noslēdzošo Jūsu paveiktā darba iezīmi ar nesaderīgiem priekšmetiem. Mēs speciāli esam izstrādājuši harmoniski saskaņotus aksesuārus dušai, kuri piestāvēs visām mūsu kolekcijām.