Youtube

RAVAK tehnoloģijas un materiāli

Ilggadējas pieredzes, modernu tehnoloģiju un kvalitatīvu materiālu apvienojums nodrošina augstu kvalitāti.

2008. gadā uzņēmuma ražotnes teritorijā Pribramā mēs atvērām savu elektrogalvanizācijas cehu. Tādejādi mēs paši pielāgojam mūsu izstrādājumus un no ražošanas procesa sākuma līdz beigām kontrolējam to kvalitāti.

 

Alumīnija profilu anodoksidēšana- ‘visblīvākā dušas stūrīšu klājuma izgatavošana- satīns.

Ekoloģisks, elektrostatisks dušas kabīņu alumīnija profilu pulvera pārklājums.

Nākotnes akrila vannas izgatavošana, izmantojot mūsdienīgu vertikālās karsēšanas tehnoloģiju.

Tā ir revolucionāra tehnoloģija, kas uz stikla virsmas veido neredzamu aizsargslāni, kas atgrūž ūdeni un pasargā stiklu no kaļķakmens veidošanās. Stikla kopšana kļūst daudz vieglāka.

Izpresētās akrila formas tiek pastiprinātas, izmantojot stikla šķiedras un poliestera sveķu maisījuma pārklājumu. Šo komponentu un izsmidzinājumu skaita proporcija katrai vannai ir dažāda un tā tiek kontrolēta ar datora palīdzību. Lamināta priekšrocība ir tā augstā izturība un cietība.

Uzņēmuma RAVAK izstrādātā unikālā vannu pastiprināšanas ar poliuretāna putām tehnoloģija. Pateicoties trīskāršajai poliuretāna putu izsmidzināšanai, vannas ar PU Plus raksturo unikāla cietība un lieliskas siltuma un skaņas izolācijas īpašības. Vannas ir ideāli piemērotas hidromasāžas sistēmu uzstādīšanai.

RAVAK mēbeļu korpusi apstrādāti ar kvalitatīvu un iedarbīgu ūdensnecaurlaidīgu impregnējumu. Durvis tiek pārklātas ar dubultu gruntējuma slāni, bet nobeiguma slāni veido balta spīdīga krāsa, kas nodrošina skrāpējumu pieslīpēšanu. Mēbeles paredzētas dažādiem izlietņu un vannu veidiem, tāpēc kopā tās veido estētisku un funkcionālu veselumu.

Dušas paliktņi un izlietnes tiek izgatavotas no unikāla materiāla – kompozītmateriāls ir uz dolomīta bāzes izgatavots materiāls, kas izceļas ar praktiskumu un estētiskām īpašībām. Produkta priekšrocības: piemēram, dušas paliktņi “Galaxy Pro” un visas RAVAK izlietnes ir ar dažādām formām, izturīgas, ar skaidrām kontūrām un gludām virsmām.