Instagram Pinterest Youtube

RAVAK kvalitāte

Mūsu izstrādājumiem varat uzticēties

Mūsu veiksmes atslēga slēpjas biznesam būtisku noteikumu ievērošanā, tādu kā augstas kvalitātes nodrošināšana, īpašu tehnoloģiju lietošana, kā arī mūsu pieredzējušo meistaru roku izveicīgumā un darbības orientēšanā uz oriģinālu autordizainu. Mūs no konkurentiem atšķir tas, ka mūsu izstrādājumi no visiem aspektiem ir orientēti uz klientiem, tajos atspoguļojas mūsdienu tendences, kas uzrunā pašus prasīgākos no Jums. Pateicoties bagātīgajam izstrādājumu sortimentam un pārdomātajam dizainam piedāvājam risinājumus visām vannas istabām, kā arī profesionālas konsultācijas un apkalpošanu. Mūsu izstrādājumi ir augstas kvalitātes, sertificēti, kas tiem ļauj piešķirt ilgāku garantiju.

 

RAVAK kvalitāte - Materiāli

Materiāli

Mēs materiālu izvēlei pievēršam lielu uzmanību, jo lieliskus rezultātus var sasniegt tikai no veiksmīgi apstrādātām labākajām izejvielām.

 

RAVAK kvalitāte - Vannas

Vannas
RAVAK vannas lejam no akrila. Kādēļ?

  • Akrilu ir viegli veidot, tādēļ konkrēts vannas modelis var piedāvāt pārdomātas ērtības katrai figūrai un vajadzībām.
  • Akrils ir siltuma nevadošs, nesaldē. Akrila vannā ūdens atdziest lēnāk.
  • Akrils ir vieglāks nekā citi vannu ražošanai paredzēti materiāli. Vannas montēšana vannas istabā šī iemesla dēļ ir vienkāršāka, patīkamāka un ar to ir vieglāk manipulēt.
  • Akrils ir lētāks, salīdzinot to ar citiem materiāliem vannu ražošanai. Akrila vanna tā rada labāku cenas un jaudas attiecību.

Vannas istabai izmantojam lieto akrilu (PMMA). Tas ilgu laiku saglabā savu formu, nešķobās un neplīst. Mūsu vannām varam piešķirt garāku garantijas periodu – 10 gadus.

Klienti tirgū var saskarties ar konkurentu izstrādājumiem no ekstrudētā akrila. No ķīmiskā sastāva runa ir par vienu un to pašu produktu (polietilēnmetakrilātu), kas tiek izmantots kā lietais akrils, to atšķirīgās ražošanas metodes būtiski ietekmē šo materiālu svarīgākās īpašības un nosaka to atšķirības. Ekstrudētais akrils iegūstams stiepes veidā, saglabājot tikai daļu no šī materiāla īpašībām. Dažreiz vannu ražošanai zemās cenas dēļ tiek izmantots ļoti plāns ekstrudētā akrila slānis, kas vēlāk armējams ar ABS plastikas plāksni. Kaut arī no šī materiāla ražotās vannas ir lētākas, tām ir vienkāršākas kvalitātes īpašības un tās pēc montēšanas vannas istabā, laikam ejot, var saplaisāt.

Kvalitatīvais lietais akrils, piemēram, Lucite firmas, kas tiek izmantots RAVAK sabiedrībā, lejams sagatavotās formās. Akrila plāksne tādā veidā saglabā visas tai raksturīgās fiziskās īpašības un piešķir labākas garantijas tam, lai izstrādājums ilgu laiku saglabātu vēlamo formu neizliektos un nesaplaisātu.

RAVAK kvalitāte - Dušas kabīnes

Dušas kabīnes
Dušas kabīņu profiliem ir jāiztur ekstremāli apstākļi, kuros uz tiem iedarbojas karstais ūdens, tvaiki, straujas temperatūras svārstības un mitrs gaiss. Tādēļ to ražošanai izmantojam kvalitatīvu leģētu alumīniju, kura virsma tiek papildus apstrādāta. Visi dušas kabīņu profilu vai sieniņu sagatavošanas darbi tiek veikti pašu galvanizācijas un lakošanas cehā Příbram pilsētā, visos gadījumos cenšamies panākt to, lai uz virsmām nerastos bojājumi, kas var rasties jau ražošanas materiālu pārvadāšanas laikā.

RAVAK piedāvā trīs plaši izplatītus dušas kabīņu profilu apstrādes veidus, runa ir par anodēšanu (satīna vai spīdīgo), pulverveida lakošanu un hromēšanu. Anodēšanas veidā RAVAK piedāvā pašu kvalitatīvāko alumīnija sagatavju virsmu apstrādāšanu tirgū, kas tiek saukta par satīna apstrādi. Dušas kabīņu profilu satīna apstrādes variants izceļas ar īpašu izturību pret skrāpējumiem. Profila virsmas, kas ir apstrādātas satīna veidā izceļas ar tādām pašām īpašībām kā korunds (kristāliska alfa alumīnija oksīds AbOi, minerāls), kas no izturības aspekta Mosa cietības skalā ieņemt vietu uzreiz aiz dimantiem. Tādā veidā sagatavotas dušas kabīnes ir izturīgākas pret skrāpējumiem. Spīdīgā anodēšana pilnībā atbilst mūsdienu dizaina prasībām, bet tā ir mazāk izturīga pret skrāpējumiem. Visbiežāk izmantojamā profilu apstrāde ir lakošana. Tam izmantojam epoksīda – poliestera pulverveida krāsas (tonis RAL 9003), kas ir viskvalitatīvākās no visām pulverveida krāsām – elastīgas, izturīgas pret ķīmiju un novecošanos, vienlaicīgi saglabājot krāsu noturību.

Hromēšana uz rokturiem, eņģēm un turētājiem tiek veikta hromējot ar bronzu. Cietā metāla un augstas kvalitātes hromēšanas dēļ, šos elementus varam izmantot ļoti ilgu kalpošanas laiku, to apstiprina arī veiktais 30 gadu noturības tests.

Dušas kabīņu stacionāriem elementiem izmantojam kvalitatīvu poliestera pildvielu, kuras biezumus ir 2,5 mm, vai termiski rūdītu drošu kalcija nitrātu silikātu stiklu vai rūdītu 6 vai 8 mm biezu stiklu, kas ir apstrādāts saskaņā ar pašu patentētu tehnoloģiju RAVAK AntiCalc®.

RAVAK kvalitāte - Dušas paliktņi un izlietnes no lietā marmora

Dušas paliktņi un izlietnes no lietā marmora
Lielākā daļa mūsu piedāvāto dušas paliktņu un izlietņu ir izgatavotas no lietā marmora, kas ir izveidots no sasmalcināta dolomīta un sveķu maisījuma. Lietais marmors lejams formās, kas nodrošina izstrādājuma vienādumu visos virzienos. Tajās nav vietu, kāds izceltos ar atšķirīgām fiziskām – mehāniskām īpašībām. Lietais marmors atbilst stingrākajām higiēnas normām un izceļas ar lieliskām siltumizolācijas īpašībām. Lieto marmoru izstrādājumu virsmas ir pārklātas ar spīdīgu stingru aizsargslāni Gelcoat, kas sastāv no poliestera sveķiem, kas nodrošina vieglu tīrīšanu un lokanību liecot. Izstrādājumi no šī materiāla izceļas ar lielisku stingrību, precīzi izveidotām malām (šķautnēm) un vienmērīgi gludām virsmām. Visiem izstrādājumiem no lietā marmora ir piešķirta pagarinātā garantija – 5 gadi.

Lietais marmors ir sasmalcināta dolomīta/kaļķakmens un poliestera sveķu maisījums, kas lejams formās, tādējādi nodrošinot izstrādājuma vienādumu visos virzienos. Lietais marmors atbilst stingrākajām higiēnas normām un izceļas ar lieliskām siltumizolācijas īpašībām. Lietā marmora izstrādājumu virsmas ir pārklātas ar spīdīgu, stingru aizsargslāni Gelcoat, kas sastāv no poliestera sveķiem, kas nodrošina vieglu tīrīšanu un lokanību liecot.

Izstrādājumi no lietā marmora nav poraini, tie neļauj veidoties baktērijām un pelējumam, salīdzinot ar citiem materiāliem, tādiem kā keramika, skārds vai klasiskais marmors, rada siltuma sajūtu tam pieskaroties. Dušas paliktņi no lietā marmora izceļas ar lielisku stabilitāti, augstu celtspēju un stingrību, kā arī ar savu gandrīz trīs centimetru biezo slīpumu nodrošina uzticamu noteci kanalizācijā. Lielisko gludo malu un leņķu dēļ, kādus var izveidot tikai no marmora, šādu izstrādājumu montēšana kļūst vienkāršāka, tos ir iespējams izvietot pie pašas sienas ar minimālu šuvi. Šādi izstrādājumi ir piemēroti vannas istabām, kas ir pielāgotas cilvēku ar invaliditāti vajadzībām.

RAVAK kvalitāte - Notecēšanas teknes

Notecēšanas teknes
RAVAK notecēšanas teknes tiek izgatavotas sabalansējot augstu kvalitāti un praktiskās priekšrocības. Pircējs var izvēlēties notecēšanas teknes ar nerūsējošiem režģiem, kuru galvenā priekšrocība ir zemais novietošanas augstums (75 mm). Tās ir ideāli piemērotas rekonstrukcijām, konkrēti, daudzdzīvokļu mājās, kur nav iespējama padziļināta to ierīkošana. Pilnīgi nerūsējošas teknes izgatavojam no kvalitatīva tērauda, tās nodrošina lielu ūdens caurteci (pat 60 l/min), to novietošanas augstums ir gandrīz 10 mm, tām ir ideāli iztīrāmi sifoni, dubulti smaku aizsargvāki, kad ūdens līknes augstums ir 50 mm. Tajās izmantoto kvalitatīvo materiālu dēļ mēs tām varam piešķirt pat 25 gadu lietošanas garantiju.

RAVAK kvalitāte - Vannas istabas mēbeles

Vannas istabas mēbeles
RAVAK vannas istabas mēbeles ir kvalitatīvu materiālu un komponentu piemērošanas paraugs. To korpusus izgatavojam no dziļi presētām kokskaidu plāksnēm, kas ir impregnētas izmantojot AMT tehnoloģiju (AntiMoistureTreatment), tādēļ šīs mēbeles ir izturīgas arī mitrās vannas istabās. Atvēršanas mehānismus pasutām no prestižiem Eiropas ražotājiem, tie ir testēti 100 000 atvēršanu ciklā. Mēbeles attīstām kā konceptuālu risinājumu daļu, saistot tās ar atsevišķām izlietnēm, tādēļ kopā tās rada estētisku un funkcionālu kopumu. Visām mēbelēm piešķiram īpaši garu garantiju – 5 gadus.

Atšķirībā no citiem ražotājiem, RAVAK savām vannas istabas mēbelēm izmanto dziļi impregnētas presētu kokskaidu plāksnes (MFP – melamine faced particleboard), kuras no ūdens tiek aizsargātas visā profilā, ar pašu augstāko ūdens izturības līmeni. Kontūru salīmēšanai izmantojam speciālas līmes, kas hermetizē materiāla poras, bet kombinācijā ar iekšējo impregnēšanu kļūst pilnīgi izturīgas pret ūdeni. Šo multifunkcionālo presēto kokskaidu plākšņu virsmas ir gludas, izturīgas pret plīšanu un tām nav nepieciešama nekāda papildus apstrāde. Plāksnes ir arī ļoti noslogojamas un īpaši stabilas.

Skapju durtiņas un lakotos korpusus izgatavojam no MDF plāksnēm, kas rada pilnvērtīgu un multifunkcionālu alternatīvu masīvkokam. Dažas sērijas (Clear, Formy, plāksnes zem izlietnes) apstrādājam ar arī stingru oša vai ozola finieri, kas ir piemērots vēlamajai nokrāsai un virsmu nostiprinām ar trim kārtām poliuretāna lakas, kas ir izturīga pret UV stariem un vannas istabas kosmētiku. Finierējums piešķir vannas istabai dabīga koka sajūtu par pieejamu cenu un bez tradicionālām iezīmēm, no kā nevar izvairīties, izmantojot masīvkoku, tādām kā zarainums, formas nestabilitāte vai neviendabīga krāsa.

Koksne, no kura izgatavojamas plāksnes RAVAK vannas istabas mēbelēm, ir sistēmas PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification) sertificēta. Tas garantē, ka tā ir cēlusies tikai no meža, kurā ir saimniekots dabai draudzīgā veidā. Šai koksnei ir viegli pierādāma izcelsme un tas lietotājam garantē, ka tā ir sagatavota no stabilas saimniekošanas un to izmantojot tas iesaistās mūsu planētas dabas vērtību saglabāšanā.

RAVAK kvalitāte - Ūdens maisītāji

Ūdens maisītāji
Ūdens maisītājus izgatavojam no augstas kvalitātes bronzas, kuras virsma ir pārklāta ar pietiekami biezu hroma slāni, kas nodrošina lielu izturību pret nolietošanos un ilgmūžīgumu. Katra RAVAK ūdens maisītāja pamatu veido augstākās kvalitātes kasete, kas ir izgatavota, izmantojot speciālu tehnoloģiju, no alumīnija oksīda, kas izceļas ar īpašu cietību un Mosa cietības skalā ieņem vietu uzreiz aiz dimanta. To lielākoties tiek izmantoto kā dimantu aizstājēju. Mūsu ūdens maisītāji ir nekaitīgi veselībai, neatkarīgu auditoru sertificēti un vienkārši samontējami ar esošo armatūru. Ūdens maisītājiem un papildus elementiem tiek piešķirta 5 gadu garantija.

RAVAK ūdens maisītāju kvalitāte, konkrēti, keramisko ar kaseti, izceļas ar pakāpenisku un vieglu kustību, ir testēta vairāk nekā ar 700 000 kustībām. Visu maisītāju perlators (iztecēšanas caurums) ir izgatavots no plastmasas sietiņiem, kas līdz minimumam ierobežo kaļķu nosēdumu veidošanos. Kopā ar RAVAK ūdens maisītājiem vannas programmā piedāvājam arī kopšanas līdzekļus un garantiju, ka Jūsu problēmu risinājums tiks atrasts 3 dienu laikā Jūsu mājās, izmantojot specializētu servisu.

 

RAVAK kvalitāte - Tehnoloģijas

Tehnoloģijas

Mēs esam modes tendenču radītāji, attīstām īpašus tehnoloģiskos risinājumus un patentētas tehnoloģijas.

 

RAVAK kvalitāte - Dušas kabīņu virsmu apstrāde

Dušas kabīņu virsmu apstrāde
Mēs esam vienīgie Viduseiropā un Austrumeiropā, kam ir pašiem savs galvanizēšanas un lakošanas cehs, kas nodrošina pilnīgu mūsu dušas kabīņu, durvju un sieniņu virsmu apstrādes kontroli. Izmantojot anodēšanas tehnoloģijas mēs varam piedāvāt arī virsmu apstrādi satīna veidā. Pēdējā, izturības un cietības nozīmē, salīdzināma ar korunda vērtībām, kas Mosa cietības skalā ieņem vietu uzreiz aiz dimanta.

Anodēšana ir elektroķīmisks process, kad uz metāla virsmas, kas elektrolītiskajā vannā ir ierīkots kā anods, izveido vienādu kompaktu oksīda slāni, kas ir būtiski stingrāks un ķīmiski izturīgāks par metālu – tādā veidā uzlabojot mehāniskās un ķīmiskās anodēto izstrādājumu īpašības. Rezultāti var būt tuvu matētām sudrabpelākas krāsas virsmām, tā teikt satīnam. Ar anodēšanas tehnoloģiju sagatavojam arī citu virsmu pārklājumus – rafinēto alumīniju vai tikai “spīdumu”. Šī tehnoloģija ļauj izgatavot no dizaina aspekta lieliskas dušas kabīnes, kurām nepieciešama īpaša pieeja, lai netiktu saskrāpētas to profilu virsmas.

Ļoti plaši izplatīta dušu kabīņu profilu apstrādes tehnoloģija ir lakošana. Tā veicama uz ķīmiski apstrādātas virsmas, pārklājot to ar pulverveida krāsu elektrostatiskajā laukā, bet vēlāk šīs krāsas saplūst siltumā. Tiecoties atbilst stingrajām Eiropas normām RAVAK investēja savā tehnoloģijā, kas ļauj sasniegt augstāku nekā standarta kvalitāti.

RAVAK kvalitāte - Supernova dušas kabīņu lietošana bez bojājumu dzīves garantijas

Supernova dušas kabīņu lietošana bez bojājumu dzīves garantijas
Izmantojot AntiBlock tehnoloģiju, modeļus no Supernova sērijas varam nodrošināt vismaz ar 10 gadu lietošanu bez defektiem un sniegt klusas durvju aizvēršanas garantiju. Sistēma Anti Block nodrošina to, lai nerastos bīdāmo durvju detaļu iestrēgšana un krustošanās, kas būtiski ietekmē izstrādājuma lietošanas periodu. Pretbloķēšanas mehānisma darbības princips ir tāds, ka gropes, par kurām tiek kustinātas bīdāmās detaļas, ir aizsargātas ar praktiski nesabojājamu plastmasas ietvaru, kas izceļas ar lieliskām slīdēšanas īpašībām.

RAVAK kvalitāte - Vannu ražošana

Vannu ražošana
Ražodami vannas izmantojam progresīvu vertikālas punktēšanas sildīšanas vakuuma termopresēs tehnoloģiju. Izmantojot šo tehnoloģiju, mums izdodas akrila plāksni ideāli izstiept līdz formai. Lamināta ar poliuretānu apsmidzināšana, precīzu vannas kontūru izgriešana un caurumu izgriešana noris robotizētā darba vietā, kurā izmantojam modernus Japānā ražotus Kawasaki markas robotus. Apsmidzināto laminātu uz pamatnes beigās ierīkojam ar rokām, jo tikai tā varam nodrošināt detaļu vannas ražošanā ideālumu un izlīdzināt lamināta negludumus.

RAVAK kvalitāte - Ūdens maisītāju ražošana

Ūdens maisītāju ražošana
RAVAK ūdens maisītāji sniedz to, ko lielākā daļa citu ražotāju nevar piedāvāt. Pārliecību, ka maisītājs ir kvalitatīvs ne tikai no ārpuses, bet arī no iekšpuses. Kapsulu, kas nodrošina stabilu sviras kustību, pēc ražošanas slīpējam ar dimanta diskiem tik ilgi, kamēr sasniedzam ideālu gludumu. Galu galā izmantojot ultraskaņu ievietojamas mikrokapsulas, kurās ir eļļa, kas nodrošina vieglu sviras pārvaldīšanu ar vienu pirkstu.

RAVAK ūdens maisītāji ir izgatavojami izmantojot daudzas viedās tehnoloģijas, kas dzīvei piešķir daudz ērtību. Visvairāk tādu funkciju sevī ietver termomaisītāji, kas spēj izlīdzināt spiedienu caurulēs tā, lai nerastos karstā ūdens noplūdes vai ledains ūdens dušā, t. i., tie, izmantojot sensorus, spēj nepieļaut nevēlamas temperatūras izmaiņas virs 38 °C un dažu sekunžu laikā samaisīt karsto un auksto ūdeni sākot to liet, vienlaicīgi palīdzot taupīt ūdeni.

RAVAK kvalitāte - Stikla aizsardzība

Stikla aizsardzība
Visi mūsu ražotie stikli tiek ražoti izmantojot mūsu patentēto tehnoloģiju RAVAK AntiCalc®. Pēdējā uz stikla virsmas rada neredzamu aizsargpārklājumu, kas atstumj ūdeni, un pasargā stiklu no neatgriezeniskiem bojājumiem, ūdens nosēdumiem. Šo tehnoloģiju RAVAK kā viens no retajiem ražotājiem izmanto dušas kabīņu stiklu un sieniņu pārklāšanai jau ražošanas procesā – tā ierēķināta produkta cenā.

 

RAVAK kvalitāte - Kontrole

Kontrole

No pieredzes zinām, ka vēloties sasniegt ideālu rezultātu, nepieciešams nodrošināt rūpes par katru detaļu. Rūpīgi kontrolēt katru ražošanas soli – mūsu pamatuzdevums. Pēc secīgu atsevišķu ražošanas fāžu pārbaudīšanas vienmēr tiek veikta padziļināta visa izstrādājuma kontrole. Pateicoties tam visi mūsu plaši piedāvātie izstrādājumi atbilst pašām stingrākajām normām un kritērijiem. Pēdējo – sagatavošanās pārdošanai – fāzi veido iepakošana un uzglabāšana, kas nepieļauj pat niecīgāko izstrādājuma sabojāšanu tā piegādāšanas klientam laikā.