Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Vannas istabas mēbeles

Skapīši zem izlietnēm, augstie skapīši un spoguļi vannas istabām. Vai tās būtu rotaļīgas mēbeles netradicionālā stilā, elegantas mēbeles klasiskā stilā vai neaizstājamie RAVAK vannas istabas spoguļi – visi šie izstrādājumi ir labākie piemēri lielisku materiālu meistarīgai apstrādei.

Mēbeles RAVAK iziet caur augstākās kategorijas meistaru rokām, kuri no augstas kvalitātes materiāliem rada neatkārtojamu produkciju ikdienas lietošanai un estētiskai baudai. Skapīšiem un spoguļiem forma un inovācijas tiek piešķirtas studijā DesignNosal, turklāt liela uzmanība tiek pievērsta to harmoniskai saderībai ar konkrētām dušas/vannas istabu koncepcijām. Tā kā mēs vienmēr tiecamies maksimāli apmierināt klienta vēlmes, Jūsu vannas istabā nonāks jau līdz pēdējam milimetram samontētas mēbeles.

Piekārtie skapīši un izlietnes RAVAK vienmēr piedāvā praktiskus risinājumus vietai, kur izvietot priekšmetus uz izlietnes, un pietiekamu platību skapīšos. To forma un speciālā rūpīgā AMT (AntiMoistureTreatment) apstrāde atvieglo kopšanu un nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Skapīšu durvis tiek noklātas ar grunti divos slāņos, bet pēc tam nokrāsotas ar īpaši noturīgu krāsu, tāpēc tie ir ūdensizturīgi un tos var pakļaut mitrai uzkopšanai. Vieglo mēbeļu kopšanu veicina rokturu neesamība un iespēja tos piekārt pie sienas.

Visi RAVAK vannas istabas skapīši ir aprīkoti ar kvalitatīvu ritošo iekārtu ar eļļas amortizatoriem BLUM, piekares sistēmu HETTICH un pievilkšanās eņģēm SALICE. Šī augstās kvalitātes furnitūra nodrošina durvju atvēršanu un aizvēršanu bez problēmām visā mēbeļu kalpošanas laikā.

kārtošana pēc formas