Instagram Pinterest Youtube

Kāpēc RAVAK

Jo praktiskums mums ir pirmajā vietā

Ikviens vēlas iegūt skaistu vannas istabu un, lai to panāktu, nevajag atteikties no savām vēlmēm. Ar RAVAK koncepciju un produkcijas palīdzību ir iespējams iekārtot jūsu vannas istabu tā, lai tur atrastos viss nepieciešamais, lai varētu ērti mazgāties un ieiet dušā.

Jo mums ir pieredze

Ar vannas istabu ražošanu un dizainu mēs nodarbojamies jau vairāk nekā 20 gadus. Mūsu idejas balstās uz ilggadēju pieredzi un praksi.

Jo dizains mums ir kas vairāk kā vēlme izcelties

Labs dizains – tas ir praktisks dizains. Mēs piedāvājam izstrādājumus atbilstoši pašreizējām tendencēm, tomēr galvenais ir mūsu produktu izcilās īpašības, tehniski pārdomāti, vienkārši un droši izstrādājumi. Mēs sadarbojamies gan ar pasaules vadošajām dizaina studijām, gan arī piedāvājam pašrealizācijas iespējas jaunajiem čehu talantiem.

Jo uz mūsu produkciju jūs varat paļauties

Mums ir ļoti svarīga mūsu reputācija. Mēs izmantojam augstas kvalitātes materiālus un visai mūsu produkcijai sniedzam mūža garantiju. Iegādājoties mūsu izstrādājumus, jums nebūs problēmu ar durvju atvēršanu, ar ūdens tecēšanu garām dušas kabīnei vai ar vannas izturību.

Jo mums nav bail no atbildības

Mūsu klienti kļūst par mūsu partneriem, kuriem mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt. Mēs piedāvājam profesionālu mūsu produkcijas uzstādīšanu un pēcpārdošanas apkalpošanu. Vienmēr priecāsimies jums palīdzēt!