Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Sanitārā keramika

RAVAK tualešu aprīkojuma īpatnība ir tradicionālo materiālu (keramikas) un mūsdienīga dizaina apvienojums. Keramisko tualetes podu ražošanā tiek izmantota augstākās kvalitātes keramika, kam tiek piešķirts absolūti vienkāršs dizains un kas atbilst jebkuras tualetes telpas praktiskajām funkcijām.

Vannas istabai, kura apvienota ar WC, ir gan priekšrocības, gan trūkumi no praktiskuma viedokļa. Tomēr tas nekādā veidā nedrīkst atstāt iespaidu uz tās skaistumu. Jūs varat aprīkot visu vannas istabu ar viena nosaukuma koncepcijas izstrādājumiem un tādā veidā radīt harmonisku un praktisku vienotību. Pie vannām, dušas kabīnēm un izlietnēm Chrome Jūs varat izvēlēties keramisko tualetes podu un bidē ar attiecīgo aprīkojumu. To visu Jūs varat izdarīt vienā vietā no viena zīmola ar garantiju no lielākā čehu ražotāja.

Koncepcijas Chrome izstrādes laikā dizainers īpašu uzmanību ir veltījis iespējai aprīkot atsevišķu tualetes telpu. Tāpēc papildus WC un bidē kolekcija piedāvā mini izlietnes rokām ar mazu skapīti, jaucējkrānu un plašu aksesuāru klāstu, piemēram, ziepju trauku, turētājus ar glāzēm zobu birstēm, dvieļu turētājus, tualetes papīra turētājus, dozatorus šķidrajām ziepēm un stikla plauktus.