Youtube Instagram

Produkti

Jaunumi

picture

Jauna tēma Jūsu vannas istabai – izmantojiet tās akcentus

Tur, kur ceram ieraudzīt baltu, skatu piesaista melnais. Jaunas melnas krāsas duškabīnes, sieniņas un sēdeklis piešķirs vannas istabai dziļumu un pievilcību, jo melnā ir elegances karaliene, tā ir ne tikai skapja, bet arī jebkura cita mūsdienu interjera pamats. Ar mēru izmantoti melni akcenti vannas istabas aprīkojumā nepakļaujas laika ritējumam un ir viegli pieskaņojami. RAVAK piedāvā jaunas duškabīnes Walk-In (Wall, Corner, Free veidi) ar melniem sānu profiliem, turētājiem un atbalstiem, lieliski izceļ lielo masīva rūdīta stikla laukumu tīro skaistumu. Duškabīņu Pivot melnā krāsa izceļas ar maigu metāla rāmi, rokturiem un eņģēm, kas izgatavotas no izturīga metāla. Tas nodrošina to, ka duškabīne atvērsies bez problēmām. Līdzīgu efektu duškabīnei rada arī OVO P vai OVO B sērijas sēdeklis, melna metāla konstrukcija pieskaņota tīras, baltas piena krāsas vai oranžas krāsas sēdeklim.

picture

Duškabīnes un durvis Blix Slim

Pēc klientu ieskatiem, viena no veiksmīgākajām RAVAK duškabīnēm ir sagaidījusi vizuālās atjaunošanās laikus. Jauns atvieglots rāmis piešķir duškabīnei Blix Slim jaunu šarmu un enerģiju, bet vienlaicīgi saglabā tās iemīļotās īpašības, tādas kā klusi aizverama durvju sistēma, kas neļauj bīdāmām daļām kustoties iecirsties, vai praktisks durvju izslēgšanas mehānisms, kas dod iespēju durvju apakšējo daļu savērst tā, lai var ideāli iztīrīt visas grūtu pieejamas vietas. Duškabīnes Blix Slim tiek ražotas ceturtdaļas apaļas vai stūra formas, arī kā dušas durvis, piemērotas nišai.

picture

Brīvi stāvoša vanna un izlietne SOLO

Dizainera Krištofa Nosala (Kryštof Nosál) jaunās vannas apakšvirsraksts varētu būt „Solo perfektām formām“, jo autors tajā inovatīvi savienojis divas vienkāršas formas – taisnstūra pamatni, kas piešķir vannai vizuālu stabilitāti, un ovālu augšējo partiju, kas raisa patīkami nomierinošas sajūtas. Ar savu minimālisma izpausmi akrila vanna SOLO dominē vannas istabā, un ne tikai pateicoties tās neatkarībai telpā. Stila nozīmē tai piemērota SOLO izlietne, montējama uz plāksnes, izgatavota no lieta marmora. Vanna piemērota arī peldei divatā pateicoties augšējai izplūdei vannas vidusdaļā, un pateicoties vieglam, abās pusēs simetriskam muguras izliekumam.

picture

Universāls skapītis zem izlietnes, montējams uz plāksnes

Dizaina pērles ar plašu vietu mantu glabāšanai. Izlietne, montējama uz plāksnes, ir mūsdienu vannas istabu absolūta tendence. Pie tās, apkārt tai, tiek radīts daudz vietas un iespēja ierīkot ūdens maisītāju atbilstoši individuālām vēlmēm. Bet kur vannas istabā paslēpt arvien pieaugoši sīkumu daudzumu? Skapītī. Jaunajam universālajam skapītim SUD zem izlietnēm, montējamām uz plāksnes, ir ietilpīga, fiksēta atvilktne, lai arī bez baltas versijas, tomēr var izvēlēties sev tīkamu riekstkoka vai ozola vai satīna koka versiju, arī pēdējā ir īpaši izturīga pret ūdeni. Tās ārējā izturība pret ūdeni ir nodrošināta pateicoties korpusam, kas izgatavots no dziļi impregnēta materiāla, kura virsma vēl papildus pārklāta ar necaurlaidīgu foliju. Skapīša dizains jau no pirmā acu skatiena piesaista uzmanību ar neparastiem noapaļotiem stūriem ne tikai priekšā, bet arī pie sienas, kā arī elegantu alumīnija rokturi.

picture

WC Classic RimOff

Tehnoloģija, kas palīdz uzturēt tualetes podu patiesi tīru, bet dizains ideāli piemērots Classic koncepcijai. Tualetes podam Classic RimOff vispār nav malu izliekuma, kas novērš netīrumu uzkrāšanās risku. Bez malu tualetes podā nav nekādu nesasniedzamu vietu, tualetes pods ir ideāli gluds, pārredzams un netīrumiem vienkārši nav kur uzkrāties. Speciāla tualetes poda konstrukcija ļauj to nomazgāt tikai ar ūdens plūsmu – nav nepieciešama papildu tīrīšana. WC Classic RimOff dizains savietojams ar tā paša nosaukuma koncepciju, kas sastāv no vairākām vannām, izlietnēm, maisītājiem un vannas istabas mēbelēm. Tādēļ vannas istabu, apvienotu ar tualeti, var ierīkot izvēloties tā paša dizaina elementus. Tualetes pods Classic RimOff interesants ar to, ka tam ir īpaši viegla montāža, tā saucamā click sistēma. Pods vienkārši jāpiekarina pie āķīšiem sienā, kuri to droši notur un atliek tika pieskrūvēt uzgriežņus, un tam nav nepieciešama smagā masīvā keramikas gabala turēšana.

picture

Jaunas uz plāksnes montējamas izlietnes, plānsienu

Izlietnes, montējamas uz plāksnes, ir mūsdienu vannas istabas tendence. Tās sniedz daudz iespēju, kā pieskaņot plāksni zem izlietnes, kur uz tās piestiprināt izlietni, kur ūdens maisītāju. Savukārt tiem pieskaņota plānsienu keramiskā izlietne rada vienreizēju vizuālo vieglumu. Plānsienu izlietnes piedāvājam dažādu formu: klasiskas apaļas formas Uni, ovālas formas izlietnes Ceramic O vai taisnstūra ar noapaļotām malām Ceramic R.