Instagram Pinterest Youtube

Produkti

Jaunumi

picture

COOL! Dušas kabīne, par kuru esat sapņojis

Jaunais Cool! dušas kabīņu klāsts ir radīts atbildot uz pieprasījumu pēc ērtiem, vienkāršiem un mūžīgiem produktiem, kas nepievērš sev uzmanību, ir neitrāli šī vārda labākajā nozīmē un apbur savus lietotājus nevis ar iespaidīgu dizainu, bet ar minimālistiskām detaļām un kvalitāti.

picture

Espirit jaucējkrāns. Ūdens tēmatikas dizains

Čehijas ražotājs prezentē jaunu jaucējkrānu kolekciju, ko raksturo līdzsvarota utilitāru formu kombinācija, mūžīga elegance un piecas satriecošas krāsas.

picture

Concept Classic II

Viena no RAVAK populārākajām dizaina koncepcijām ir atjaunināta. Koncepcijas dizaineris Kryštof Nosal, vadoties pēc noteikuma, ka skaistums slēpjas vienkāršībā, dažas līnijas vienkāršoja, uzsverot izstrādājumu minimālistisko dizainu.


picture

Izlietnes Yard

Dizaineri ir radījuši perfektu minimālisma izlietni ar padziļinātu vietu lietām aiz izlietnes malas un stiprinājuma kronšteinu, kas spēlē oriģināla dizaina lomu. YARD padziļinātā uzglabāšanas vieta palīdz samazināt vizuālo nekārtību vannas istabā Krāsainā vannas istabas kosmētika, zobu pasta un citi priekšmeti ir paslēpti, lai nesabojātu vannas istabas kopējo izskatu. Izlietnei nav nepieciešamas mēbeles. Tas ir novietots uz konsoles, kas vizuāli demonstrē visas uzstādīšanas vieglumu.


picture

Nexty dušas kabīnes un durvis

Vieglo durvju atvēršanas veidu ietekmē eņģes ass, kas izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, kas ievietota uzmavā, kur tā viegli griežas. Durvis atveras gludi, bez papildu eļļošanas. Tajā pašā laikā rotējoša eņģe papildina visas salona minimālisma dizainu, kas sastāv no viegli kopjama stikla un smalka metāla rāmja. Plaša krāsu izvēle – no pilnīgi balta koncepta līdz glancēta un matēta metāla versijām vai moderniem matēti melniem profiliem.


picture

Brīvi stāvoša Ypsilon Wall vanna

Patīkama, maigas formas akrila vanna Ypsilon Wall ir lieliski piemērota atpūtai. Jūtīgi veidotās ārējās līnijas piešķir tai romantisku izskatu, augšpusē nedaudz izvirzītas uz sāniem un nodrošina ērtu kakla un galvas atbalstu. Lai ekomomētu vietu, vannas mala pieguļ sienai un tā ir lieliski piemērota visam, kas nepieciešams, lai vannā atpūstos. Ypsilon Wall vanna ir pieejama ar hroma vai melnu pārplūdi un sifona vāciņiem, kas atbilst jaucējkrāna korpusa krāsai.


picture

Melni jaucējkrāni 10° Free melns

10° dizaina minimālistiskajai versijai bez izvirzījuma uz jaucējkrāna augšējās virsmas, tagad ir melnas krāsas variants. Jaucējkrāni, kas ir noliekti par 10° pret roku, ir ideāla vienkāršu formu un atšķirīgu krāsu kombinācija. RAVAK klāstā tos var viegli pieskaņot, piemēram, ar melnu dušas kabīnes rāmi, dušas piederumiem, piederumu komplektu vai melnu vannas karkasu.


picture

Plānie plaukti

Mēs koncentrējamies uz visaptverošiem vannas istabas risinājumiem, tāpēc mēs nākam klajā ar vēl vienu svarīgu detaļu. Mēs piedāvājam jaunas uzglabāšanas vietas dušā, virs vannas vai pat pie izlietnes. Plānie plaukti pieejami divās virsmas apstrādes kombinācijās (melns/hroms un satīns/hroms), kā arī trīsstūra vai taisnstūra formās. Aicinām izveidot savas plauktu kompozīcijas uz sienas. To smalki perforētā virsma neaiztur ūdeni bet notur nepieciešamo vannas istabas aprīkojumu. Slēptie āķi plauktu apakšējā malā ļauj pakarināt ne tikai mazus, bet arī smagākus priekšmetus, piemēram, fēnu.


picture

Vanna Freedom W melnā

Vietās, kur gaidāms balts, uzmanību piesaistīs melnā krāsa. Vanna Freedom W ir kļuvusi ļoti populāra klientu vidū, tāpēc mēs to prezentējam jaunā krāsu variantā, kas piešķirs vannas istabai dziļumu, bet to būs viegli apvienot ar pārējo aprīkojumu. Freedom W dizains maksimāli apvieno brīvstāvošo un klasisko vannu priekšrocības. Vannas izsmalcinātais skaistums un noapaļotās formas aicina atgulties, savukārt platākā apmale pie sienas ļauj nolikt visu nepieciešamo netraucētai atpūtai.


picture

Duškas kabīnes un durvis Supernova

RAVAK iepazīstina ar savu pārdotāko Supernova dušas kabīni. Visizturīgākajai RAVAK dušas kabīnei ir atjaunots dizains un moderns melns rāmis. Supernova ir ieguvusi popularitāti ar absolūti uzticamu bīdāmo sistēmu, stabilu rāmi un izcilu izmēru kombināciju. Modeļu klāsts piedāvā plašu izmēru, pildījumu, rāmju apdares un vairāku veidu durvju aizvērēju klāstu (bīdāmās, saliekamās, šarnīra). Vispazīstamākās ir Supernova stūra bīdāmās durvis, kas, ne tikai ietaupa vietu vannas istabā, bet pateicoties AntiBlock patentam, arī novērš iespējamos iestrēgšanas un bīdāmo daļu deformēšanās riskus. 2021. gadā Supernova ienāk tirgū ar rāmi, kas palielināts par 10 cm, un pieejams arī matēti melnā krāsā. Inovatīvais dizains atbilst mūsdienu tendencēm, īpaši vēršot uzmanību uz Supernova kontrastējošo krāsu. Tikai Supernova dušas stūri no RAVAK duškabīņu klāsta tiek piegādāti sakomplektēti, tāpēc, lai uzstādītu duškabīni, Jums tā tikai jāpieskrūvē un jānoblīvē.

picture

Brīvi stāvošā vanna Ypsilon

Jaunās brīvi stāvošā RAVAK zīmola vannas nosaukums, radies asotiatīvi no burta y. Autors Krištofs Nosāls raksturo vannu ar vienu frāzi "maiga ģeometrija". Viņš savienojis maigas plūdlīnijas, askētisko simetriju, radot romantisku noskaņu. Vienkāršā forma atbilst mūsdienu mūsdienu dizainam, bet tajā pašā laikā nodrošina jaunu komforta dimensiju.

picture

Keramikas izlietnes Veda

Keramikas izlietnes Veda Katra, pat mazākā tualetes telpa ir pelnījusi vietu roku mazgāšanai. Keramiskās izlietnes Veda izmēri ir pielāgoti nelielām telpām, un, pateicoties iespējai novietot krāna atveri pa kreisi vai pa labi, to var uzstādīt arī istabas stūrī. Keramikas materiāls garantē ilgu kalpošanas laiku. Zem izlietnes ir neliels skapītis dažādu tualetes piederumu glabāšanai.

picture

Comfort izlietnes un mēbeles

Mēbeles vannas istabām Comfort no dizainera Mihaila Roškovska sevī apvieno nepārspētas keramiskās izlietnes īpašības ar mantu uzglabāšanas skapīšu mūsdienīgajām īpašībām. Tajā pašā laikā sērija ļauj lielos mērogos apmierināt konkrētās vannas istabas individuālās prasības, iekļaujot gan skapīšus ar padziļinātu izlietni, gan arī skapīšus ar dažāda platuma galda virsmām, kas ir paredzētas, lai uzstādītu izlietni. Komplektu pabeidz augsts skapītis divos izmēros ar atveramām durvīm un sešiem plauktiem. Sērijas apvienojošais elements ir metāliskais, pa pusei padziļinātais rokturis, kura dizainam tirgū nav analogu.

picture

Slim vannas

Vispopulārākie RAVAK vannu modeļi atbilst minimālistiskajam dizainam ne tikai ar savu formu, bet arī ar jaunā veidā izsmalcinātu apmali. Tā saucamā plānā mala tikai 18 mm biezumā vislabāk atklāj savu potenciālu, to iebūvējot mūrējumā. Pie tās ideāli atbilst un ļauj bez traucējošām pārejām radīt vienotu bloku, kas harmoniski saskaņojas ar visas vannas istabas dizainu. Vannas apmūrēšana dod lietotājam materiāla un kopējās mākslinieciskās koncepcijas izvēles iespējas, kā arī dod noderīgas priekšrocības par uzglabāšanas virsmām apkārt apmalei.

picture

Dušas kabīne Walk-In Double Wall

Grezno dušas kabīņu Walk-In sērija ir paplašinājusies ar jauna veida dušas kabīni, kuru pasūtītājs sakomplektēs no četriem izstrādājumiem. Dušas kabīne Walk-In Double Wall sastāv no divām izturīgām sienām ar 8 mm biezuma stiklu. Izturīgās stikla sienas var izvēlēties platumā no 60 līdz 160 cm. Ar metālisko statīvu palīdzību (tā saucamie W SET) Jūs nosakiet dušas zonas platumu un ieejas platumu (līdz 110 cm), kas nodrošina drošu dušas kabīnes stabilitāti. Universālos statīvus, ja nepieciešams, var saīsināt. Piedāvājam glancētos modeļus arī melnā krāsā.

picture

Balance izlietnes un mēbeles

Modeļu līnija Balance no dizainera Mihaila Roškovska (Михал Рошковский) ļauj atlasīt personīgo mēbeļu komplektu vannas istabai, balstoties uz individuālajām prasībām. Noder slēptās mantu uzglabāšanas vietu cienītājiem, kuri dod priekšroku izlietnei ar gudri projektētu skapīti ar izvelkamajām atvilknēm, kā arī atklātās mantu uzglabāšanas cienītājiem, kuras vislabāk ir izveidot, noliekot izlietni uz galda virsmas. Abi izlietņu veidi ir izgatavoti no izturīgas keramikas, kura ir gadsimtos pārbaudīta tradicionālā materiāla un no modes neizejoša dizaina īpašību ideālais apvienojums. Piekaramo skapīšu dizaina elements ir efektīvie frēzētie izgriezumi uz priekšējām virsmām, kuri vienlaicīgi kalpo par rokturiem.

picture

Keramiskās izlietnes Uni Slim

Jaunās izlietnes Uni Slim sevī iekļauj visas mūsdienīgo izlietņu priekšrocības. Tās ir mūsdienīgā ienīgā dizaineru ietekmē, to izvietojums uz darbvirsmas īpašniekam dod maksimālu brīvību vannas istabas galīgajā plānojumā, bet plāno sieniņu dizains piešķir tām delikātu skaistumu apvienojumā ar tradicionālā keramiskā materiāla tīrību. Piedāvājam izlietnes Uni Slim četros variantos formā, kas seko klasiskās, mūžīgās estētikas noteikumiem. Apaļajai formai 40 cm diametrā var būt mūsdienīgais, plakanā apakša (Uni Slim) vai noapaļotā kausa forma (Uni B Slim). Tās pārbaudītais izmērs un dziļums rosina kombinēt arī divas uz darbvirsmas lielai ģimenei. Izlietnes Uni R Slim forma bija iedvesmota no kvadrāta, bet ar noapaļotām malām. Izlietnes Uni R Slim taisnstūrim ir ērts platums, bet tā velvēta forma visu ūdeni notur iekšpusē tā, lai apkārtne paliktu sausa.

picture

Ūdens maisītājs 10° Free

Izveidotāja Krištofa Nosala 10° dizains ir viens no īpašajiem posmiem RAVAK produkcijas sortimentā. Saņēma lielu skaitu starptautiskos apbalvojumus par inovatīvajiem risinājumiem un pakāpeniski pārveidojās pilnā vannas istabas projektā. Pateicoties lielajai popularitātei pircēju vidū, mēs sagatavojām šo ūdens maisītāju jauno versiju. Tagad sērija 10 ° sevī ietver gan ūdens maisītājus ar autora elementu uz sviras, gan arī 10 ° Free minimālistisko versiju bez šī elementa. Abiem paliek vispārējais delikātais 10 ° slīpums virzienā uz roku.

picture

Ūdens maisītāji Puri

Minimālisma stila ūdens maisītāji iekļaujas visos mūsdienīgajos interjeros. To dizaina noteicošais elements ir cilindra apaļais profils, kurš labi harmonē ar citu vannas istabas aprīkojumu. Pilnās komplektācijas ietvaros, kas aptver visbiežāk izmantojamos ūdens maisītāju tipus vannas istabā (divu veidu ūdens maisītāji izlietnei, termostatiskais ūdens maisītājs dušai un ūdens maisītājs vannai) RAVAK no sevis piedāvā unikālu tehnisko risinājumu ūdens maisītājam vannai. Tam ir speciālais pagriežamais kārtridžs ar pārslēdzēju vanna/ duša, tādā veidā ražotājs varēja vizuāli traucējošo pārslēdzēju no parastās vietas uz ūdens maisītāja korpusa noņemt. Viss ūdens maisītāja darbs tiek regulēts, pārvietojot sviru pa labi, vai pa kreisi, gan temperatūra, gan lietošanas veids: pa labi (duša), pa kreisi (vanna).

picture

Jauna tēma Jūsu vannas istabai – izmantojiet tās akcentus

Tur, kur ceram ieraudzīt baltu, skatu piesaista melnais. Jaunas melnas krāsas duškabīnes, sieniņas un sēdeklis piešķirs vannas istabai dziļumu un pievilcību, jo melnā ir elegances karaliene, tā ir ne tikai skapja, bet arī jebkura cita mūsdienu interjera pamats. Ar mēru izmantoti melni akcenti vannas istabas aprīkojumā nepakļaujas laika ritējumam un ir viegli pieskaņojami. RAVAK piedāvā jaunas duškabīnes Walk-In (Wall, Corner, Free veidi) ar melniem sānu profiliem, turētājiem un atbalstiem, lieliski izceļ lielo masīva rūdīta stikla laukumu tīro skaistumu. Duškabīņu Pivot melnā krāsa izceļas ar maigu metāla rāmi, rokturiem un eņģēm, kas izgatavotas no izturīga metāla. Tas nodrošina to, ka duškabīne atvērsies bez problēmām. Līdzīgu efektu duškabīnei rada arī OVO P vai OVO B sērijas sēdeklis, melna metāla konstrukcija pieskaņota tīras, baltas piena krāsas vai oranžas krāsas sēdeklim.