Youtube

Produkti

Jaunumi

picture

Izlietnes NATURAL

Universālā un modernā dizaina izlietnes no lietā marmora ir piemērotas katrai vannasistabai, kur atsevišķi neizceļas kāds elements, bet viss kopā veido praktisku un gaumīgu veselumu. "Natural Duo", pateicoties saviem izmēriem, ļauj kopā izmantot vannasistabu. Izlietne "Natural" ir paredzēta uzstādīšanai uz galda virsmas vai stiprināšanai tieši pie sienā esošajiem ievadiem. Ērtais augsti piestiprinātais līkums ļauj tecināt ūdeni tur, kur nepieciešams.

picture

Vannas istabas furnitūra Chrome un Classic

Vannas istabas skapīši no populārajām koncepcijām "Chrome" un "Classic" tagad piedāvā arī variantu ar divām atvilktnēm. Telpu zem izlietnes var izmantot praktiski. Vienas vannasistabas koncepcijas ietvaros klientiem pieejami skapīši gan ar vienu lielu atvilktni lielāku mantu salikšanai, gan arī ar divos nodalījumos sadalītām atvilktnēm sīku mantu salikšanai.

picture

Dušas kabīnes Blix ar jaunā tipa durvīm

Blix ar salokāmām segmenta tipa durvīm
Pateicoties durvju īpašībai – salocīties uz dušas kabīnes iekšpusi, durvis nemaz neaizņem telpu ārpusē, nesamazina iekāpšanas atveres platumu un no tām nepil ūdens uz vannasistabas grīdas.
Blix bīdāmās durvis
Jaunās bīdāmās trīsdaļīgās durvis Blix paplašina populārākā atvēršanas veida pieejamo sortimentu.

picture

Izlietnes un dušas kabīnes Rosa jaunā izskatā

Izlietnes "Rosa" ir tās pašas standarta vannas stilīgā atbilde. Kā standarta asimetriska vanna tā ir projektēta, lai savas iekšējās formas dēļ to būtu patīkami lietot katru dienu. Šī brīža jaunums ir to atjaunotās līnijas, kuras autors padarīja vienkāršākas, lai tās atbilstu ierastajam minimālisma stilam.

picture

Koncepcija 10°

“Man patīk vienkāršas lietas, taču asimetriskas vannas bieži izskatās nedaudz samākslotas. Tāpēc es mēģināju atrast kaut ko ne tik ļoti sarežģītu. Visbeidzot paņēmu klasisko taisnstūra vannu un pagriezu 10 grādu leņķī. Šī metode tālāk tika izmantota, lai radītu izlietnes un ūdens maisītājus” - Kryštof Nosál

picture

Brīvi novietojama vanna Freedom R

Vienkārša, moderna vanna ar taisnām līnijām un bez nevajadzīgiem izgreznojumiem. Dabiski dominē telpā, bet “nenomāc” citu vannas istabas aprīkojumu.