Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Ūdens maisītāji

kārtošana pēc formas

Papildus d/vannas istabas jaucējkrāniem mēs piedāvājam arī jaucējkrānus virtuvei, kas padarīs ēdiena pagatavošanu patīkamāku. Abu veidu jaucējkrānu saderības rezultātā Jūsu māja iegūs pabeigtu un pievilcīgu ārējo izskatu. Galvenā priekšrocība tam visam ir apslēpta vienā zīmolā, pieejamā profesionālā apkalpošanā un visaugstākajā izstrādājumu kvalitātē…

Jaucējkrānu praktiskais dizains

Galvenā RAVAK prasība attiecībā pret dizainu ir izstrādājuma praktiskais pielietojums ikdienas dzīvē, tā funkcionalitāte un ilgmūžība – lai tas nekļūst par ikdienišķi parastu piederumu un ilgstoši iepriecinātu savu īpašnieku. Lai izstrādātu mūsu jaucējkrānu dizainu, mēs vērsāmies studijā NosalDesign, kam ir vairāku gadu pieredze un vairāku vannas istabām domātu risinājumu autorība, kura savukārt ir izpelnījusies augstus apbalvojumus dizaina jomā.

RAVAK jaucējkrānu kvalitāte

Mūsu jaucējkrāni ir izgatavoti no augstas kvalitātes misiņa, kuru virsma ražošanas gaitā tiek pārklāta ar pietiekamu hroma slāni. Praksē pārbaudītie ergonomiskie rokturi nodrošina patīkamu un vieglu ekspluatāciju. RAVAK jaucējkrānu kvalitāte, īpaši ar keramikas kārtridžiem, kam ir gluda un viegla darbība, ir pārbaudīta, tos testējot ar vairāk nekā 700 000 kustībām. Saviem jaucējkrāniem mēs piedāvājam 5 gadu garantiju. Uz aeratora, kurš sastāv no vairākiem plastmasas sietiņiem, praktiski neveidojas kaļķa nosēdumi. RAVAK jaucējkrāni ir veselībai nekaitīgi, neatkarīgu iestāžu sertificēti un viegli pievienojami savienojamajai armatūrai.

Serviss un reklamācijas

Mūsu jaucējkrānu ražošanai izmantojam vienīgi augstākās klases materiālus un jaunākās tehnoloģijas. Tomēr, neskatoties uz to, mūsu izstrādājumi var sabojāties. Šādā nepatīkamā gadījumā mūsu profesionālā komanda ir gatava garantijas ietvaros izvērtēt radušos defektu no ražotāja viedokļa un piedāvāt risinājumu tā novēršanai pēc iespējas īsākā termiņā. Vienkāršai un ātrai reklamācijas noformēšanai sazinieties ar veikalu, kurā iegādājāties preci. Lai saņemtu profesionālus servisa pakalpojumus, zvaniet pa tālr. Nr. +37129998415 (no pirmdienas līdz piektdienai no 8:00 līdz 17:00).

Viegla montāža

RAVAK jaucējkrānu montāža ir ļoti vienkārša. Jaucējkrāna iepakojumā ir atrodama nodrukāta tā montāžas instrukcija. Nepieciešamības gadījumā to var arī atrast mūsu interneta vietnē.