Instagram Pinterest Youtube

RAVAK dizains

Mēs cenšamies radīt ne tikai oriģinālus, bet arī praktiskus, noderīgus, tehniski pārdomātus un drošus izstrādājumus. Ar spēju radīt skaistumu pašu par sevi nepietiek, laba dizaina pamatā ir estētiskās domāšanas un harmonijas sajūta. Labs dizaineris – tas, pirmkārt, ir labs tehniķis un inženieris, kas spēj sajust izstrādātā produkta praktiskumu un radīt oriģinālu unikālas formas izstrādājumu ar unikālām īpašībām. Tieši tāpēc RAVAK ilgtermiņa sadarbībai izvēlējies tās dizaina studijas, kas spēj izdzīvot tādā konkurences vidē kā autobūves nozare. Dizaineri, kas izstrādā eksterjerus un interjerus pasaules vadošo zīmolu automašīnām, strādā arī uzņēmuma RAVAK vajadzībām.

 

Kryštof Nosál – studio Nosal Design

Krištofs Nosāls (Kryštof Nosál)

Nosal dizaina studijas dibinātājs.

Labākais Čehijas dizainers koncentrē uzmanību uz produkta dizainu, kurā ģeniāla ideja tiek apvienota ar vienkāršu risinājumu. Savus risinājumus viņš izmantojis, piemēram, radot produktus preču zīmei “Narex”, kā arī ir “Electrolux” veļas mazgājamās mašīnas dizaina līdzautors un daudzu populāru RAVAK vannas istabas produktu autors (sērijas “Rosa”, “Chrome”, “10°”, “Clasic”, “Evolution”). Ar RAVAK produktiem pastāvīgi piedalās prestižos konkursos: nominēts “Czech Grand Design” balvai, ir EDIDA, “Top design” un “Red Dot” balvu ieguvējs.

Devīze: "Izmantojot vienkāršus līdzekļus, mēģināt panākt maksimālu efektu. Vienkāršojot un noņemot to, kas nav nepieciešams, radīt ekskluzīva izskata produktu."

 

 

Achim Storz – studio Storz

Ahims Storcs (Achim Storz)

“Design Storz” studijas dibinātājs

Radot vannas, “Storz” studija balstās uz bagātīgo pieredzi, kas uzkrāta, radot “Porsche”, “BMW” un “Audi” automobiļu interjeru, kā arī plaša patēriņa preces “Adidas”, “Hugo Boss” un “Colgate”. Mūsu produktiem Ahims Storcs piešķīris oriģinālu autora ideju un precīzus risinājumus.

Devīze: "Dizains rada identitāti. Identitāte rada tēlu. Tēls rada veiksmi."