Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Izlietnes

Vislabākā izlietne – tāda, kas ir nemanāma lietošanas laikā. Tās ietilpība neierobežo Jūsu kustības, tā nodrošina pietiekami daudz vietas mantām (piemēram, ziepju traukiem, zobu sukām). Pateicoties izlietnes materiālam, tās iztur lielas slodzes, ir viegli tīrāmas un visbeidzot – veido patīkamu estētisku vienību ar skapīti, kurā ietilpst viss nepieciešamais.

Līdztekus klasiskajām izlietnēm, kuru izmērs ir 60, 70 vai 80 cm, mēs piedāvājam dubultās izlietnes (Chrome, Classic) vai mini izlietnes (ClassicMini I, ClassicMini II), kas derēs pat tualetē.

RAVAK izlietnes lieliski sader ar esošajām dušas/vannas istabu koncepcijām. Dažas no izlietnēm dizainers ir izstrādājis tā, lai tās varētu uzstādīt virs vannas (Avocado, BeHappy). Tāpat tās iespējams izmantot atsevišķi ar atbilstošiem skapīšiem.

Izlietnes tiek izgatavotas no kompozītmateriāla uz maltā dolomīta bāzes (t. s. lietais marmors) vai keramikas. Galvenā lieto izlietņu priekšrocība – tām ir pilnīgi taisnas malas un gludas virsmas mantu novietošanai. Savukārt keramika sniedz daudz priekšrocību, kuru vidū ir augsta izturība un noturīgums, viegla tīrīšana, kā arī vieglas un patīkamas līnijas, kas izcels jebkuru vannas istabu .