Instagram Pinterest Youtube

Koncepcija 10°

Vannas istaba, kura nāk Jums pretī

Unikālas, smalki izstrādātas idejas laba dizaina tirgū pazūd ātri. Saglabājas vienīgi koncepti, kuri jau no paša sākuma ir pārdomāti jebkādā saistībā. Tāds ir arī mūsu nemitīgi uzlabotais koncepts 10°, kurš jau saņēmis pāris vietējos un ārvalstu apbalvojumus par oriģinālu dizainu. Jebkurš koncepta elements veido pārdomātu veselumu un kopā ar papildināto piedāvājumu piedāvā izcilas izvēles iespējas gan klasiskā dizaina mīļotājiem, gan klientiem ar specifiskām prasībām, kad telpu var paplašināt ar asimetriskiem risinājumiem.
Cipars 10 apzīmē tieši tik grādu, par cik mēs dažus koncepta 10° vannasistabas izstrādājumus esam pagriezuši vai padarījuši slīpākus, lai apmierinātu lietotāju vajadzības un ikdienas uzturēšanos vannasistabā padarītu ērtāku. Ģeniāli vienkāršais risinājums balstās sākotnēji klasiskajā vannā, kas pagriezta par 10°. Tas piedāvā arī vairāk vietas priekšmetu izvietošanai, vanna ir aprīkota ar dušas sieniņu, kas ļauj dušoties arī ērtā plecu platumā. Pagriešanu vai ieslīpināšanu par 10° novērtēsiet arī stūra izlietnēm, ūdens maisītājiem un atsevišķiem asimetriskiem dušas stūriem. Klasisko formu cienītājiem koncepts piedāvā taisnstūra vannu, kvadrātveida un taisnstūra plānojuma dušas stūrus un taisnstūra izlietni. Jebkuram koncepta 10° elementam ir raksturīgs vienots stils, kvalitatīvi materiāli un pieredzējuša čehu dizainera individuāls rokraksts .

video 10°

Koncepcija 10°

Koncepcija 10° ieteicamās sastāvdaļas

Koncepcija 10°

Pieredzes iedvesmoti lēmumi

Koncepcijas autors ir studija DesignNosal, kam ir bagāta pieredze dizaina produktu izstrādes jomā. Tā ir sagatavojusi praktiskus risinājumus, ņemot vērā Jūsu uzturēšanās biežumu vannas istabā.


Koncepcija 10°

Mūsdienīga elegantā klasiskā stila interpretācija

10° koncepcija iemieso vienkāršu klasiku, kas pārveidota saskaņā ar klientu pašreizējām prasībām un vēlmēm. Vai Jūs dodat priekšroku klasiskai taisnstūra vannai? To iegādājoties, Jūs novērtēsiet visus inovatīvos risinājumus vannas istabām.


Koncepcija 10°

Universāls dizains

Koncepcija neprasa vienlaicīgu visu tās veidojošo elementu izmantošanu. Daži produkti var tikt lietoti atsevišķi, un tas nekādā veidā neietekmēs to praktisko pielietojumu.