Instagram Pinterest Youtube

Par mums

Koncentrējamies uz to, ka modernā vannas istabā visām lietām jābūt pārdomātām līdz sīkumiem, pielāgojot vispusīgus risinājumus. Saviem klientiem piedāvājam vannas, dušas kabīnes un durvis, vannas un ūdens masāžas sistēmas, izlietnes, vannas istabas mēbeles, maisītājus un aksesuārus.

Esam lielākie vannas istabas aprīkojuma ražotāji Čehijā un viens no galvenajiem spēlētājiem Eiropas tirgū, tāpēc saviem klientiem garantējam atbildīgu attieksmi, stabilitāti, konsekvenci un pārbaudītu visu mūsu produktu kvalitāti.

Uzņēmuma vēsture

Uzņēmuma vēsture

RAVAK ir dibināts 1991. gadā kā sabiedrība ar ierobežotu atbildību, 1997. gadā uzņēmums kļuva par akciju sabiedrību, bet tā nosaukums izveidots no dibinātājģimeņu uzvārdiem – Vařekových un Kreysových. Līdz pat šim brīdim abas ģimenes aktīvi piedalās uzņēmuma pārvaldīšanā.

RAVAK dizains

RAVAK dizains

Mūsu galvenais mērķis ir dizains, kas cieši saistīts ar mākslas un estētikas pasauli. Saviem klientiem regulāri piedāvājam oriģinālus izstrādājumus, kas atspoguļo konkrētā autora idejas. Sadarbībai mēs izvēlamies dizaina studijas, kas veiksmīgi rada konkurētspējīgu dizainu ne tikai Čehijas, bet arī starptautiskajā tirgū.

RAVAK materiāli un tehnoloģijas

RAVAK materiāli un tehnoloģijas

Daudzu gadu pieredze, jaunākās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes materiāli nodrošina “RAVAK” izstrādājumu kvalitāti.

Kāpēc RAVAK

Kāpēc RAVAK

Katrs vēlas skaistu vannas istabu, nemeklējot kompromisus savām vajadzībām. “RAVAK” Izstrādājumi un projekti rada tādu vannas istabas interjeru, kurā ietilpst viss, kas nepieciešams, lai ērti mazgātos dušā vai vannā.

Saite RAVAK

Saite

Līdzīgi kā ūdens neatzīst cilvēka radītos ierobežojumus, tāpat arī mūsu produkti nezina robežu. No Čehijas ceļojam tur, kur nepieciešams efektīvi izmantot attīrošo ūdens spēku. Mūsu produktus atradīsies vairāk nekā 50 pasaules valstu labākajās viesnīcās, uzņēmumos un privātajās rezidencēs. Mūsu produkti ir visur, kur klienti novērtē pārbaudītu preču zīmi, kvalitāti un oriģinālu dizainu.

Izstādes un gadatirgi RAVAK

Izstādes un gadatirgi

RAVAK preču zīmes izstrādājumi pastāvīgi piedalās starptautiskās un Čehijā notiekošās izstādēs. Svarīgākās no tām ir būvniecības izstāde “ISH” Frankfurtē un “Mosbuild” Maskavā. Tajā pašā laikā “RAVAK” cenšas būt viens no svarīgākajiem spēlētājiem mākslas un dizaina jomā. Mūsu dizaineru mākslinieciskie sasniegumi ir prezentēti Prāgas “Designblok” modes un dizaina nedēļā.

Apbalvojumi RAVAK

Apbalvojumi

Savas darbības laikā “RAVAK” preču zīme daudzreiz kļuvusi par nacionālo un starptautisko konkursu uzvarētāju. Mūsu dizaineru risinājumi pastāvīgi tiek nominēti gadskārtējām Čehijas dizaina akadēmijas balvām “Czech Grand Design“, īpašajam sabiedrības simpātiju apbalvojumam (“Elle Decoration Award”), bet 2015. gadā viena no vannas istabu sērijām (“10°”) tika prezentēta Eiropā un 2015. gadā ieguva “Red Dot” apbalvojumu par inovatīvu dizainu. Paļaujieties uz dizainu, ko eksperti nepārtraukti pilnveido.

Sazinieties RAVAK

Sazinieties

Interesē tehnisko problēmu risinājumi vai vēlaties uzdot mums jautājumu?