Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Ūdens maisītāji 10° Free black

Formas minimālisms un vienmērīgs 10° slīpums kopā rada ideālu kombināciju. Piedāvājam universāli izmantojamus jaucējkrānus ar unikālām praktiskām detaļām, kas vēl vairāk paplašina 10° stila iespējas. Jaucējkrāni ar melnu matētu apdari eleganti izdaiļos Jūsu vannas istabu. Tumšs jaucējkrāns piesaista uzmanību, īpaši kopā ar citiem tāda paša dizaina piederumiem.

Vodovodní baterie 10° Free black

Divi iespējamie augstumi

Izvēlieties sev vispiemērotāko variantu. Augstāks jaucējkrāns ir paredzēts dziļākām izlietnēm, kur nepieciešams, piemēram, uzkrāt lielu tilpumu ūdens. Zemāks – mazākām izlietnēm bez papildu prasībām pret zonu starp jaucējkrānu un izlietnes apakšu.


Vodovodní baterie 10° Free black

Pastāvīga ūdens temperatūra

Vairs nekādas nogurdinošas regulēšanas, bet tūlītēja ideālas ūdens temperatūras iestatīšana, kas ietaupa ūdeni un enerģiju! Iestatiet izplūdes ūdens temperatūru uz patīkamu 37 - 38 °C un izbaudiet īstu komfortu dušā nemainīgā ūdens temperatūrā, izmantojot termostata jaucējkrānu.


Vodovodní baterie 10° Free black

Komplekss sortiments

Tas ietver visu veidu izstrādājumus, kurus izmanto vannas istabā, un proti: jaucējkrāni izlietnēm un bidē, dušai un vannai, apslēptai dušas un vannas montāžai, kā arī universālā iebūvējamā mehānisma R-box izpildījumam. Jūs vienmēr varat būt pārliecināti par to, ka Jūsu vannas istabas dizainā nav nepilnību.