Youtube Instagram

Vanna Freedom W melnā

Vanna Freedom W melnā - akrila vanna pie sienas

Vietās, kur gaidāms balts, īpašu uzmanību piesaistīs melna krāsa. Melnā krāsa pievērš uzmanību vannai, piešķir vannas istabai dziļumu, bet tajā pašā laikā to ir viegli apvienot ar pārējo aprīkojumu. Vannas Freedom W dizains maksimāli apvieno brīvstāvošo un klasisko vannu priekšrocības. Tās izsmalcinātais skaistums un formas, kas iezīmētas apaļās līknēs, aicina atgulties, savukārt platāka apmale pie sienas ļauj nolikt visu nepieciešamo, lai peldoties justos labi.

Sērija

Brīvība – dvēseles stāvoklis

Plecu zonā jaunā RAVAK vanna ir ērti paplatināta, mudinot laisties patīkamā ūdens baudījumā. Komforts, guļot Ypsilon vannā, sniedz ķermenim unikālu brīvības sajūtu.

Jauna dimensija, kurā jūs diktējat noteikumus. Brīvi stāvošā vanna dominē vannas istabā un kļūs par populārāko laika pavadīšanas vietu. Kad telpā ievietojat brīvi stāvošo vannu, baudot peldi, varat izvēlēties vannas pusi, no kuras paveras labāks skats. Neierobežojiet sevi. Atpūtieties RAVAK vannā un izbaudiet brīvības sajūtu.

Brīvi stāvošā vanna jums kalpos gadu desmitiem, izvēlieties to modeli, kas Jums visvairāk simpatizē. Romantikas pieskāriens un papildus paplatinājums plecu zonā priecēs Jūs Ypsilon vannā. Vanna Solo mūsdienīgi apvieno taisnstūrveida apakšas un ovālas augšdaļas līnijas, lai tā būtu piemērota visiem vannu cienītājiem. Maigi noapaļotā vanna Freedom O rada nomierinošu atmosfēru vannas istabā un patīkami aptver ķermeni. Vai vannas istabas izkārtojums neļauj telpā ievietot brīvi stāvošo vannu? Mēs Jums piedāvājam Freedom W vannu, kuras priekšrocības vislabāk izceļas, ja to izvietojat pie sienas.

Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Jauna relaksācijas dimensija

Sajūtiet, kā ir iet vannā plašā telpā, un izbaudiet jaunos iespaidus. Jums neparko negribēsies to atstāt.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Kopīgiem iespaidiem

Maz vannu ir tik piemērotas peldēm divatā kā atsevišķi novietotās vannas. Vienāds muguras daļas slīpums abās pusēs, centrā novietota notece nevienam neierobežo kustības, kā arī vannu var novietot, kur vēlaties, tas nodrošinās Jums un Jūsu partnerim neaizmirstamus iespaidus.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Labi pārdomāts efekts

Zīmols RAVAK piedāvā izstrādājumus, kas ir pārdomāti līdz sīkākai detaļai. Un šī efektīvā akrila vanna nav izņēmums, jo tai ir paredzēts grīdā iebūvēts maisītājs. Tas kopā ar vannu veido pēc dizaina saskaņotu vienu veselumu un padara to neatkarīgu no ūdens caurulēm vannas istabā.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 166 x 80 cm
  • materiāls: lietais akrilāts
  • stiprinājuma varianti: LA - stiklaplasts
  • apjoms: 260 l, brutto masa: 45 kg
  • noformējums: brīvi novietota (pie sienas)
  • vannas aizslietnis: NĒ
  • vannas notekas komplekts ir vannas sastāvdaļa
  • garantija: 10 gadi

Vannu Freedom W nevar papildināt ar vannas aizslietni. Vannas notekas komplekts (t.i., vāciņš, izplūde, sifons, bloķējošais aizvars) un balsti (kājiņas) ir komplekta sastāvdaļas. Izsmalcināts skaistums melnā krāsā. Iesakām vannai izvēlēties arī jaucējkrānu, kas nodrošina vannas piepildīšanu ūdenskrituma veidā.

10 gadu garantijaTilpums 260 lSvars 45 kg
Vanna Freedom W melnā

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XC00100027 1660 x 800 Vanna FREEDOM W 1660x800 melnā 2 990,00

Iekraušanas dati

4,3 MB