Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Mēbeles vannas istabai Balance

Keramiskā izlietne un mūsdienīgas mēbeles – jebkuras vannas istabas panākumu komplekts.

Modeļu līnija Balance ļauj atlasīt savu personīgo mēbeļu komplektu vannas istabai saskaņā ar individuālajām prasībām attiecībā uz vietas daudzumu uzglabāšanai un izvēlēties izlietnes veidu: iebūvējamo vai uz galdvirsmas. Uzkaramo skapīšu dizaina elements ir efektīvie frēzētie izgriezumi uz priekšējām virsmām, kuri kalpo arī kā rokturi.

Koupelnový nábytek Blanace

Keramika

Mēbeles vannas istabai Balance ļauj izvēlēties vienu no diviem izlietņu veidiem: izlietne Balance, kas ir iebūvēta skapītī, vai viens no modeļiem, kas ir piemēroti galdvirsmām (piemēram, Uni vai Uni Slim). Abi veidi ir izgatavoti no izturīgas keramikas, kas iemieso simtiem gadu pārbaudīta tradicionālā materiāla un vēsturiska dizaina īpašību ideālu apvienojumu.


Koupelnový nábytek Blanace

Apslēptās un atklātās vietas uzglabāšanai

Sērija Balance ietver divas preču grupas. Der gan lietu apslēptās uzglabāšanas mīļotājiem, kuri dod priekšroku izlietnei ar gudri projektētu izvelkamo atvilkni, gan arī lietu atklātās uzglabāšanas mīļotājiem, kuras vislabāk izveidot, izvietojot izlietni uz galdvirsmas.


Koupelnový nábytek Blanace

Varianti

Ar galdvirsmas (60, 80, 120 cm), uzkarināmā skapīša un keramiskās izlietnes vai arī citu galdvirsmas skapīšu apvienošanu var panākt dažādus izvietojumus. To galvenā priekšrocība ir telpa lietu neredzamajai uzglabāšanai atvilknēs, kas ir papildināta ar uzglabāšanas vietu apkārt izlietnei, bez tam, ar metāliskā dvieļu turētāja uzstādīšanas iespēju.