Instagram Pinterest Youtube

Espirit jaucējkrāns. Ūdens tēmatikas dizains

Čehijas ražotājs prezentē jaunu jaucējkrānu kolekciju, ko raksturo līdzsvarota utilitāru formu kombinācija, mūžīga elegance un piecas satriecošas krāsas.

Espirit jaucējkrāns. Ūdens tēmatikas dizains. RAVAK

Espirit jaucējkrānu dizains asociējas ar dāņu dizainera Arne Jacobsen nesalīdzināmas formas jaucējkrāniem, kas tirgū ir jau vairāk nekā 50 gadus un ir izaicinājums dizaineriem no visas pasaules. Milimetrs pa milimetram proporcionālas apaļas un cilindriskas formas veido visu Espirit jaucējkrānu kopumu. Tie ir nepārspējami savā elementārajā skaistumā un funkcionalitātē.

Espirit kolekciju veido pieci krāsu modeļi: Black Matt, Graphite Brushed, White Velvet, Rose Gold Brushed un Chrome. Papildus matētai melnajai krāsai tagad ir matēta grafīta pelēka apdare, rozā zelta krāsa, populārais spīdīgais hroms un pilnīgi jauna matēta balta apdare.

Espirit jaucējkrāns. Ūdens tēmatikas dizains. RAVAK

Jaunais "White Velvet" ir jaunais baltais.. White Velvet virsma ir balto vannas istabas aksesuāru tendences priekšgalā. Samtainā virsma ir patīkama taustei un atspoguļo ceļojumu vannas istabas dizainā, kas nebeidzas. Matētā apdare ir smalki eleganta, nepievērš sev uzmanību un savienojumā ar balto santehnikas izstrādājumu veido viendabīgu, mūžīgu veselumu. Jaucējkrānu matētai baltajai virsmai ir arī praktiskas priekšrocības, jo tā noslēpj balto izžuvušo ūdens pilienu atlikumu.

Espirit kolekcijā ir iekļauts visaptverošs jaucējkrānu un tehnisko piederumu portfelis visai vannas istabai: izlietnei, vannai, dušai, bidē un ir arī termostati.

Ar šo jaucējkrānu komplektu RAVAK atklāj jaunu sadarbību. Espirit sērijas dizains tika izveidots tradicionālā itāļu ražotnē, lai saglabātu un attīstītu oriģinālo Eiropas ražošanu.

Espirit jaucējkrāni ir pieejami vietnē: www.ravak.lv/lv/udens-maisitaji-espirit.