Youtube Instagram

Ypsilon vanna

Ypsilon vanna - brīvi stāvoša akrila vanna

Jauna komforta dimensijas vanna. Nosaukums Ypsilon radies pēc līdzības burtam y ar nedaudz izliektām līnijām. Dizainers askētisko simetriju papildinājis ar romantisku plūdlīniju. Vannas dabīgā forma iekļaujas mūsdienu dizainā, bet tajā pašā laikā nodrošina nebijušu komforta dimensiju. Romantikas pieskāriens un papildus paplatinājums plecu zonā priecēs Jūs Ypsilon vannā.
Ypsilon vanna ir pieejama ar hroma vai melnu pārplūdi un sifona vāciņiem, kas atbilst jaucējkrāna korpusa krāsai.

Vērtējums Ypsilon vanna:
Ocenění pro vanu Solo

Záruka

Sērija

Brīvība – dvēseles stāvoklis

Plecu zonā jaunā RAVAK vanna ir ērti paplatināta, mudinot laisties patīkamā ūdens baudījumā. Komforts, guļot Ypsilon vannā, sniedz ķermenim unikālu brīvības sajūtu.

Jauna dimensija, kurā jūs diktējat noteikumus. Brīvi stāvošā vanna dominē vannas istabā un kļūs par populārāko laika pavadīšanas vietu. Kad telpā ievietojat brīvi stāvošo vannu, baudot peldi, varat izvēlēties vannas pusi, no kuras paveras labāks skats. Neierobežojiet sevi. Atpūtieties RAVAK vannā un izbaudiet brīvības sajūtu.

Brīvi stāvošā vanna jums kalpos gadu desmitiem, izvēlieties to modeli, kas Jums visvairāk simpatizē. Romantikas pieskāriens un papildus paplatinājums plecu zonā priecēs Jūs Ypsilon vannā. Vanna Solo mūsdienīgi apvieno taisnstūrveida apakšas un ovālas augšdaļas līnijas, lai tā būtu piemērota visiem vannu cienītājiem. Maigi noapaļotā vanna Freedom O rada nomierinošu atmosfēru vannas istabā un patīkami aptver ķermeni. Vai vannas istabas izkārtojums neļauj telpā ievietot brīvi stāvošo vannu? Mēs Jums piedāvājam Ypsilon Wall vannu, kuras priekšrocības vislabāk izceļas, ja to izvietojat pie sienas. Piedāvājam arī Freedom W vannu pie sienas ar melnu korpusu.

Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Jauna relaksācijas dimensija

Sajūtiet, kā ir iet vannā plašā telpā, un izbaudiet jaunos iespaidus. Jums neparko negribēsies to atstāt.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Kopīgiem iespaidiem

Maz vannu ir tik piemērotas peldēm divatā kā atsevišķi novietotās vannas. Vienāds muguras daļas slīpums abās pusēs, centrā novietota notece nevienam neierobežo kustības, kā arī vannu var novietot, kur vēlaties, tas nodrošinās Jums un Jūsu partnerim neaizmirstamus iespaidus. Pārplūdes un sifona vāks hromēts vai melns.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Un mazākām vannas istabām

Freedom W un Ypsilon Wall vannas ir novietojamas pie sienas, tāpēc tās ir piemērotas arī mazākām vannas istabām. Plašākā vannas mala līdz sienai ļauj novietot visu nepieciešamo atpūtai vannā. Pat melnās krāsas Freedom W vanna ir viegli savienojama ar citu vannas istabas aprīkojumu.

Tehniskā informācija

  • izmērs: 180 x 80 cm
  • materiāls: lietais akrils
  • armatūras variants: LA – stikla šķiedras
  • tilpums: 270 l, brutto masa: 55 kg
  • iekārtojums: brīvi stāvoša
  • vannas sieniņa: nē
  • pārplūdes un sifona vāciņš: hroms / melns
  • garantija: 10 gadi
  • vannas noplūdes komplekts ir vannas sastāvdaļa

Vannu nevar papildināt ar vannas maisītāju. Visiem izvadiem jābūt novirzītiem caur grīdu (gan ūdens maisītājiem, gan notekcaurulēm). Vannas notekas komplekts (t.i, pārplūde, sifons, smaku aizturētājs) un balsts (kājas) ir iekļauti komplektā. Mēs piedāvājam vannu apvienot ar grīdā iebūvētu FM 080.00.

10 gadu garantijaTilpums 270 lSvars 55 kg
Ypsilon vanna

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XC00100026 1800x800 Vanna YPSILON 1800X800 snowbalta 1 999,00
XC00100034 Vanna YPSILON 1800X800 snowbalta (melnā) 2 199,00
X070059 Grīdas vannas maisītājs FM 080.00 799,00

Iekraušanas dati

3,1 MB