Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Mēbeles vannas istabai Comfort – skapīši zem izlietnes un galdu virsmas

Koncentrēšanās uz detaļām

Sevī ietver nepārspētas keramiskās izlietnes īpašības ar mūsdienīgām uzglabāšanas skapīšu iezīmēm. Sērijas raksturīgs elements ir metāliskais, pa pusei padziļinātais rokturis, kura dizainam tirgū nav analogu. Skapīši tiek piedāvāti ar baltas krāsas rokturi, bet mēs atsevišķi piedāvājam arī hromētu rokturi. Visi Comfort sērijas skapīši vannas istabai ir savienoti ar dziļo impregnēšanu (piesūcināšanu) ideālai ūdensnecaurlaidībai.

Koupelnový nábytek Comfort

Apvienojums ar keramiku

Mēbeles vannas istabai Comfort ļauj izvēlēties vienu no diviem izlietņu tipiem: izlietni Comfort, kas ir iebūvēta skapītī, vai vienu no modeļiem, kas noder galda virsmai (piemēram, Uni vai UniSlim). Abi veidi ir izgatavoti no izturīgas keramikas, kura ir gadsimtos pārbaudīta tradicionālā materiāla un no modes neizejoša dizaina īpašību ideālais apvienojums.


Koupelnový nábytek Comfort

Vietas mantu uzglabāšanai

Sērija Comfort ietver divas produktu grupas. Noder apslēptās mantu uzglabāšanas vietu cienītājiem, kuri priekšroku dod iebūvējamajai izlietnei ar gudri projektētu skapīti ar atvilknēm, metāliskajiem rokturiem un lēnu aizvēršanos, kā arī atklātās mantu uzglabāšanas vietu cienītājiem, kuras vislabāk ir izveidot, uzliekot izlietni uz galda virsmas.


Koupelnový nábytek Comfort

Varianti

Apvienojot galda virsmu (60, 80, 120 cm), skapīšus un keramisko izlietni, kā arī ar citiem skapīšiem zem izlietnes, var sasniegt dažādus risinājumus ar iespēju uzstādīt metālisko dvieļu turētāju. Komplektu papildina smalks skapītis 160 cm augstumā ar diviem platuma un dziļuma variantiem, ar atveramām durtiņām un sešiem plauktiem.