Youtube Instagram

Vanna Freedom W

Vanna Freedom W - akrila vanna pie sienas

Maksimāli apvieno solitēru vannu un klasisku vannu priekšrocības. Tās smalkais skaistums un formas, kas izliektas kā noapaļotas līknes, aicina jūs tajā pagulēt. Platāka, sienai perpendikulāra apmale ļauj uz tās novietot visu, kas jums vajadzīgs, lai jūs vannošanās laikā justos labi.
Freedom W vanna ir pieejama ar hroma vai melnu pārplūdi un sifona vāciņiem, kas atbilst jaucējkrāna korpusa krāsai.

Záruka

Sērija

Brīvība – dvēseles stāvoklis

Plecu zonā jaunā RAVAK vanna ir ērti paplatināta, mudinot laisties patīkamā ūdens baudījumā. Komforts, guļot Ypsilon vannā, sniedz ķermenim unikālu brīvības sajūtu.

Jauna dimensija, kurā jūs diktējat noteikumus. Brīvi stāvošā vanna dominē vannas istabā un kļūs par populārāko laika pavadīšanas vietu. Kad telpā ievietojat brīvi stāvošo vannu, baudot peldi, varat izvēlēties vannas pusi, no kuras paveras labāks skats. Neierobežojiet sevi. Atpūtieties RAVAK vannā un izbaudiet brīvības sajūtu.

Brīvi stāvošā vanna jums kalpos gadu desmitiem, izvēlieties to modeli, kas Jums visvairāk simpatizē. Romantikas pieskāriens un papildus paplatinājums plecu zonā priecēs Jūs Ypsilon vannā. Vanna Solo mūsdienīgi apvieno taisnstūrveida apakšas un ovālas augšdaļas līnijas, lai tā būtu piemērota visiem vannu cienītājiem. Maigi noapaļotā vanna Freedom O rada nomierinošu atmosfēru vannas istabā un patīkami aptver ķermeni. Vai vannas istabas izkārtojums neļauj telpā ievietot brīvi stāvošo vannu? Mēs Jums piedāvājam Ypsilon Wall vannu, kuras priekšrocības vislabāk izceļas, ja to izvietojat pie sienas. Piedāvājam arī Freedom W vannu pie sienas ar melnu korpusu.

Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Jauna relaksācijas dimensija

Sajūtiet, kā ir iet vannā plašā telpā, un izbaudiet jaunos iespaidus. Jums neparko negribēsies to atstāt.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Kopīgiem iespaidiem

Maz vannu ir tik piemērotas peldēm divatā kā atsevišķi novietotās vannas. Vienāds muguras daļas slīpums abās pusēs, centrā novietota notece nevienam neierobežo kustības, kā arī vannu var novietot, kur vēlaties, tas nodrošinās Jums un Jūsu partnerim neaizmirstamus iespaidus. Pārplūdes un sifona vāks hromēts vai melns.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Un mazākām vannas istabām

Freedom W un Ypsilon Wall vannas ir novietojamas pie sienas, tāpēc tās ir piemērotas arī mazākām vannas istabām. Plašākā vannas mala līdz sienai ļauj novietot visu nepieciešamo atpūtai vannā. Pat melnās krāsas Freedom W vanna ir viegli savienojama ar citu vannas istabas aprīkojumu.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 166 x 80 cm
  • materiāls: lietais akrilāts
  • stiprinājuma varianti: LA - stiklaplasts
  • apjoms: 260 l, brutto masa: 45 kg
  • noformējums: brīvi novietota (pie sienas)
  • vannas aizslietnis: NĒ
  • vannas notekas komplekts ir vannas sastāvdaļa
  • pārplūdes un sifona vāciņš: hroms / melns
  • garantija: 10 gadi

Vannu Freedom W nevar papildināt ar vannas aizslietni. Vannas notekas komplekts (t.i., vāciņš, izplūde, sifons, bloķējošais aizvars) un balsti (kājiņas) ir komplekta sastāvdaļas. Iesakām vannai izvēlēties arī jaucējkrānu, kas nodrošina vannas piepildīšanu ūdenskrituma veidā.

10 gadu garantijaTilpums 260 lSvars 45 kg
Vanna Freedom W

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XC00100024 1660 x 800 FREEDOM W 1660x800 snowbalta 1 999,00
XC00100033 FREEDOM W 1660x800 snowbalta (melnā) 2 199,00

Iekraušanas dati

4,3 MB