Youtube Instagram

Vannošanās

Vanna Freedom W

Vanna Freedom W

Maksimāli apvieno solitēru vannu un klasisku vannu priekšrocības. Tās smalkais skaistums un formas, kas izliektas kā noapaļotas līknes, aicina jūs tajā pagulēt. Platāka, sienai perpendikulāra apmale ļauj uz tās novietot visu, kas jums vajadzīgs, lai jūs vannošanās laikā justos labi.

Sērija

Brīvība – dvēseles stāvoklis

Iesoļojiet jaunā dimensijā, kurā noteikumus nosakāt Jūs! Novietojiet vannu telpā un izvēlieties to pusi, lai mazgātos vannā, kurai vairāk dodat priekšroku. Neierobežojiet sevi. Relaksējieties atsevišķi novietotās vannās RAVAK.

Protams, atsevišķi novietotas vannas dominē telpā un bez komfortablas peldes raisa jaunas sajūtas un iespaidus. Novietojiet vannu tur, kur tā izskatīsies maksimāli efektīvi, un izbaudiet jaunu mazgāšanās vannā devu!

Brīvi stāvošas vannas dabiski dominē telpā un nodrošina mazgāšanās ērtību, sniedzot jaunus iespaidus brīvlaika pavadīšanā. Izvēlieties formu, kas Jums ir simpātiskākā: unikālo taisnstūra un ovāla kombināciju (Solo) vai pludlīnijas (Freedom O). Novietojiet vannu tur, kur tiks radīts vislielākais efekts, un baudiet jaunas mazgāšanās iespējas. Vannas istabas plānojums neļauj Jums izvietot vannu telpā? Tas nav nekas briesmīgs, savu unikālo greznības sajūtu Jūs nezaudēsit. Mums ir vanna Jums – Freedom W, kuras priekšrocības vislabāk izpaudīsies tad, kad Jūs uzstādīsit to pie sienas.

Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Jauna relaksācijas dimensija

Sajūtiet, kā ir iet vannā plašā telpā, un izbaudiet jaunos iespaidus. Jums neparko negribēsies to atstāt.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Kopīgiem iespaidiem

Maz vannu ir tik piemērotas peldēm divatā kā atsevišķi novietotās vannas. Vienāds muguras daļas slīpums abās pusēs, centrā novietota notece nevienam neierobežo kustības, kā arī vannu var novietot, kur vēlaties, tas nodrošinās Jums un Jūsu partnerim neaizmirstamus iespaidus.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Labi pārdomāts efekts

Zīmols RAVAK piedāvā izstrādājumus, kas ir pārdomāti līdz sīkākai detaļai. Un šī efektīvā akrila vanna nav izņēmums, jo tai ir paredzēts grīdā iebūvēts maisītājs. Tas kopā ar vannu veido pēc dizaina saskaņotu vienu veselumu un padara to neatkarīgu no ūdens caurulēm vannas istabā.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 166 x 80 cm
  • materiāls: lietais akrilāts
  • stiprinājuma varianti: LA - stiklaplasts
  • apjoms: 260 l, brutto masa: 45 kg
  • noformējums: brīvi novietota (pie sienas)
  • vannas aizslietnis: NĒ
  • vannas notekas komplekts ir vannas sastāvdaļa
  • garantija: 10 gadi

Vannu Freedom W nevar papildināt ar vannas aizslietni. Vannas notekas komplekts (t.i., vāciņš, izplūde, sifons, bloķējošais aizvars) un balsti (kājiņas) ir komplekta sastāvdaļas. Iesakām vannai izvēlēties arī jaucējkrānu, kas nodrošina vannas piepildīšanu ūdenskrituma veidā.

10 gadu garantijaTilpums 260 lSvars 45 kg
Vanna Freedom W

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XC00100024 1660 x 800 FREEDOM W 1660x800 snowwhite 1 749,00

Iekraušanas dati

4,3 MB