Instagram Pinterest Youtube

Vannošanās

Vanna Freedom O

Brīvstāvošā akrila vanna Freedom O

Brīvība – dvēseles stāvoklis Iesoļojiet jaunā dimensijā, kurā noteikumus nosakāt Jūs. Novietojiet vannu telpā un izvēlieties to pusi, kurai dodat priekšroku. Ideāla peldēm divatā. Neierobežojiet sevi. Atslābinieties. Noapaļotā forma ļauj justies droši un veicina pilnīgu atslābināšanos. Atsevišķi stāvošā vanna ar mīkstām līnijām nodrošinās dabisku relaksācijas veidu. Kvalitatīvam akrilam, no kā ir izgatavota vanna, piemīt daudzas praktiskas priekšrocības. Pēc taustes tas ir silts un lēni atdziest, kas veicina ilgstošu relaksāciju vannā. Akrila vannām ir samērā neliels svars, kas veicina vieglāku to montāžu. Pateicoties savām simetriskām formām un pietiekamiem izmēriem, vanna Freedom O piemērota peldēm divatā.
Freedom O vanna ir pieejama ar hromā, melnā vai baltā krāsā pārplūdi un sifona vāciņiem, kas atbilst jaucējkrāna korpusa krāsai.


Sērija

Brīvība – dvēseles stāvoklis

Plecu zonā jaunā RAVAK vanna ir ērti paplatināta, mudinot laisties patīkamā ūdens baudījumā. Komforts, guļot Ypsilon vannā, sniedz ķermenim unikālu brīvības sajūtu.

Jauna dimensija, kurā jūs diktējat noteikumus. Brīvi stāvošā vanna dominē vannas istabā un kļūs par populārāko laika pavadīšanas vietu. Kad telpā ievietojat brīvi stāvošo vannu, baudot peldi, varat izvēlēties vannas pusi, no kuras paveras labāks skats. Neierobežojiet sevi. Atpūtieties RAVAK vannā un izbaudiet brīvības sajūtu.

Brīvi stāvošā vanna jums kalpos gadu desmitiem, izvēlieties to modeli, kas Jums visvairāk simpatizē. Romantikas pieskāriens un papildus paplatinājums plecu zonā priecēs Jūs Ypsilon vannā. Vanna Solo mūsdienīgi apvieno taisnstūrveida apakšas un ovālas augšdaļas līnijas, lai tā būtu piemērota visiem vannu cienītājiem. Maigi noapaļotā vanna Freedom O rada nomierinošu atmosfēru vannas istabā un patīkami aptver ķermeni. Vai vannas istabas izkārtojums neļauj telpā ievietot brīvi stāvošo vannu? Mēs Jums piedāvājam Ypsilon Wall vannu, kuras priekšrocības vislabāk izceļas, ja to izvietojat pie sienas. Piedāvājam arī Freedom Wall vannu pie sienas ar melnu korpusu.

Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Jauna relaksācijas dimensija

Sajūtiet, kā ir iet vannā plašā telpā, un izbaudiet jaunos iespaidus. Jums neparko negribēsies to atstāt.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Kopīgiem iespaidiem

Maz vannu ir tik piemērotas peldēm divatā kā atsevišķi novietotās vannas. Vienāds muguras daļas slīpums abās pusēs, centrā novietota notece nevienam neierobežo kustības, kā arī vannu var novietot, kur vēlaties, tas nodrošinās Jums un Jūsu partnerim neaizmirstamus iespaidus. Pārplūdes un sifona vāks hromēts vai melns.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Un mazākām vannas istabām

Freedom Wall un Ypsilon Wall vannas ir novietojamas pie sienas, tāpēc tās ir piemērotas arī mazākām vannas istabām. Plašākā vannas mala līdz sienai ļauj novietot visu nepieciešamo atpūtai vannā. Pat melnās krāsas Freedom Wall vanna ir viegli savienojama ar citu vannas istabas aprīkojumu.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 169 x 80 cm
  • materiāls: lietais akrils
  • stiprināšanas variants: LT – stikla šķiedra
  • tilpums: 285 l, brutto masa: 47 kg
  • izpildījums: Atsevišķi stāvoša
  • vannas sieniņa: nav
  • pārplūdes un sifona vāciņš: hroms / melns / balta
  • garantija: 10 gadi
  • aksesuāri: vannas noteces komplekts

Vannu nedrīkst papildināt ar vannas sieniņu. Visām komunikācijām jābūt izbūvētām zem grīdas līmeņa (notece, aukstā/karstā ūdens vannas piepildīšanas maisītāja izejas). Izstrādājuma komplektā ir kājiņas, pārplūde un notece. Vannas noteces komplekts iegādājams atsevišķi. Kombinējas ar atsevišķi uz grīdas stāvošu maisītāju FM 080.00.

10 gadu garantijaTilpums 285 lSvars 47 kg
Vanna Freedom O

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XC00100020 1690 x 800 Vanna Freedom O 169 x 80 sniega baltuma 1 999,00
XC00100032 Vanna Freedom O 169 x 80 sniega baltuma (melnā) 1 999,00
XC00100044 Freedom vanna O 169 x 80 sniegbalta (balta) 1 999,00
X070059 Grīdas vannas maisītājs FM 080.00 799,00

Iekraušanas dati

3,1 MB