Youtube

Vannošanās

Vanna Freedom O

Brīvstāvošā akrila vanna Freedom O

Brīvība – dvēseles stāvoklis Iesoļojiet jaunā dimensijā, kurā noteikumus nosakāt Jūs. Novietojiet vannu telpā un izvēlieties to pusi, kurai dodat priekšroku. Ideāla peldēm divatā. Neierobežojiet sevi. Atslābinieties. Noapaļotā forma ļauj justies droši un veicina pilnīgu atslābināšanos. Atsevišķi stāvošā vanna ar mīkstām līnijām nodrošinās dabisku relaksācijas veidu. Kvalitatīvam akrilam, no kā ir izgatavota vanna, piemīt daudzas praktiskas priekšrocības. Pēc taustes tas ir silts un lēni atdziest, kas veicina ilgstošu relaksāciju vannā. Akrila vannām ir samērā neliels svars, kas veicina vieglāku to montāžu. Pateicoties savām simetriskām formām un pietiekamiem izmēriem, vanna Freedom O piemērota peldēm divatā.

Sērija

Brīvība – dvēseles stāvoklis

Iesoļojiet jaunā dimensijā, kurā noteikumus nosakāt Jūs! Novietojiet vannu telpā un izvēlieties to pusi, lai mazgātos vannā, kurai vairāk dodat priekšroku. Neierobežojiet sevi. Relaksējieties atsevišķi novietotās vannās RAVAK.

Protams, atsevišķi novietotas vannas dominē telpā un bez komfortablas peldes raisa jaunas sajūtas un iespaidus. Izvēlieties sev simpātiskāko formu: dabiskas ovālas līnijas (Freedom O) vai precīzas, asas taisnas līnijas (Freedom R). Novietojiet vannu tur, kur tā izskatīsies maksimāli efektīvi, un izbaudiet jaunu mazgāšanās vannā devu!

Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Jauna relaksācijas dimensija

Sajūtiet, kā ir iet vannā plašā telpā, un izbaudiet jaunos iespaidus. Jums neparko negribēsies to atstāt.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Kopīgiem iespaidiem

Maz vannu ir tik piemērotas peldēm divatā kā atsevišķi novietotās vannas. Vienāds muguras daļas slīpums abās pusēs, centrā novietota notece nevienam neierobežo kustības, kā arī vannu var novietot, kur vēlaties, tas nodrošinās Jums un Jūsu partnerim neaizmirstamus iespaidus.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Labi pārdomāts efekts

Zīmols RAVAK piedāvā izstrādājumus, kas ir pārdomāti līdz sīkākai detaļai. Un šī efektīvā akrila vanna nav izņēmums, jo tai ir paredzēts grīdā iebūvēts maisītājs. Tas kopā ar vannu veido pēc dizaina saskaņotu vienu veselumu un padara to neatkarīgu no ūdens caurulēm vannas istabā.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 169 x 80 cm
  • materiāls: lietais akrils
  • stiprināšanas variants: LT – stikla šķiedra
  • tilpums: 320 l
  • izpildījums: Atsevišķi stāvoša
  • vannas sieniņa: nav
  • garantija: 10 gadi
  • aksesuāri: vannas noteces komplekts

Vannu nedrīkst papildināt ar vannas sieniņu. Visām komunikācijām jābūt izbūvētām zem grīdas līmeņa (notece, aukstā/karstā ūdens vannas piepildīšanas maisītāja izejas). Izstrādājuma komplektā ir kājiņas, pārplūde un notece. Vannas noteces komplekts iegādājams atsevišķi. Kombinējas ar atsevišķi uz grīdas stāvošu maisītāju FM 080.00.

Vanna Freedom O

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XC00100020 1690 x 800 Vana Freedom O 169 x 80 sniega baltuma 1 599,00
X070059 Grīdas vannas maisītājs FM 080.00 629,00

Iekraušanas dati

3,8 MB