Instagram Pinterest Youtube

Vannošanās

Vanna Freedom Corner

Brīvstāvošā akrila vanna Freedom Corner 

Elegants stūra risinājums
Tas apvieno brīvi stāvošu un asimetrisku vannu priekšrocības. Pateicoties tās konstrukcijai, tā ir paredzēta uzstādīšanai stūrī, kas padara to par interesantu vienvietīgu vannu stūra versijā. Rezultātā tas rotā arī mazākas vannas istabas. Mala ir pabeigta ar elegantu izliekumu, kas nodrošinās lielāku un drošāku telpu ap vannu. Jūs varat izmantot pagarināto malu kā vietu visam, kas jums nepieciešams. Vizuāli eleganta vannas aizmugures daļa, ļauj to novietot arī brīvi stāvošā pozīcijā. Vanna ieskauj jūs ar savām maigajām līnijām. Noapaļotās malas nedaudz izplešas, lai jūs varētu dabiski saliekties ovāla formā un atslābināt plecus.

Notekas un pārplūdes vāks taisnstūta formā ir pieejams hromā, melnā vai baltā krāsā.


Sērija

Brīvība – dvēseles stāvoklis

Plecu zonā jaunā RAVAK vanna ir ērti paplatināta, mudinot laisties patīkamā ūdens baudījumā. Komforts, guļot Ypsilon vannā, sniedz ķermenim unikālu brīvības sajūtu.

Jauna dimensija, kurā jūs diktējat noteikumus. Brīvi stāvošā vanna dominē vannas istabā un kļūs par populārāko laika pavadīšanas vietu. Kad telpā ievietojat brīvi stāvošo vannu, baudot peldi, varat izvēlēties vannas pusi, no kuras paveras labāks skats. Neierobežojiet sevi. Atpūtieties RAVAK vannā un izbaudiet brīvības sajūtu.

Brīvi stāvošā vanna jums kalpos gadu desmitiem, izvēlieties to modeli, kas Jums visvairāk simpatizē. Romantikas pieskāriens un papildus paplatinājums plecu zonā priecēs Jūs Ypsilon vannā. Vanna Solo mūsdienīgi apvieno taisnstūrveida apakšas un ovālas augšdaļas līnijas, lai tā būtu piemērota visiem vannu cienītājiem. Maigi noapaļotā vanna Freedom O rada nomierinošu atmosfēru vannas istabā un patīkami aptver ķermeni. Vai vannas istabas izkārtojums neļauj telpā ievietot brīvi stāvošo vannu? Mēs Jums piedāvājam Ypsilon Wall vannu, kuras priekšrocības vislabāk izceļas, ja to izvietojat pie sienas. Piedāvājam arī Freedom Wall vannu pie sienas ar melnu korpusu.

Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Jauna relaksācijas dimensija

Sajūtiet, kā ir iet vannā plašā telpā, un izbaudiet jaunos iespaidus. Jums neparko negribēsies to atstāt.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Kopīgiem iespaidiem

Maz vannu ir tik piemērotas peldēm divatā kā atsevišķi novietotās vannas. Vienāds muguras daļas slīpums abās pusēs, centrā novietota notece nevienam neierobežo kustības, kā arī vannu var novietot, kur vēlaties, tas nodrošinās Jums un Jūsu partnerim neaizmirstamus iespaidus. Pārplūdes un sifona vāks hromēts vai melns.


Brīvi stāvošās vannas RAVAK

Un mazākām vannas istabām

Freedom Wall un Ypsilon Wall vannas ir novietojamas pie sienas, tāpēc tās ir piemērotas arī mazākām vannas istabām. Plašākā vannas mala līdz sienai ļauj novietot visu nepieciešamo atpūtai vannā. Pat melnās krāsas Freedom Wall vanna ir viegli savienojama ar citu vannas istabas aprīkojumu.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 170 x 80 cm
  • materiāls: lietais akrils
  • stiprināšanas variants: LT – stikla šķiedra
  • tilpums: 295 l, brutto masa: 60 kg
  • izpildījums: kreisais un labais (L/R)
  • vannas sieniņa: nav
  • pārplūdes un sifona vāciņš: hroms / melns / balts
  • garantija: 10 gadi
  • aksesuāri: vannas noteces komplekts

Vannu nedrīkst papildināt ar vannas sieniņu. Visām komunikācijām jābūt izbūvētām zem grīdas līmeņa (notece, aukstā/karstā ūdens vannas piepildīšanas maisītāja izejas). Izstrādājuma komplektā ir kājiņas, pārplūde un notece. Vannas noteces komplekts iegādājams atsevišķi. 

10 gadu garantijaTilpums 295 lSvars 60 kg
Vanna Freedom Corner

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XC00100040 1700 x 800 Vanna Freedom Corner R 170 x 80 sniega baltuma 2 199,00
XC00100041 Vanna Freedom Corner L 170 x 80 sniega baltuma 2 199,00
XC00100042 Vanna Freedom Corner R 170 x 80 sniega baltuma (melnā) 2 249,00
XC00100043 Vanna Freedom Corner L 170 x 80 sniega baltuma (melnā) 2 249,00
XC00100048 Vanna Freedom Corner R 170 x 80 sniega baltuma (balts) 1 999,00
XC00100049 Vanna Freedom Corner L 170 x 80 sniega baltuma (balts) 1 999,00

Iekraušanas dati