Instagram Pinterest Youtube

Vanna LoveStory II

Divvietīga asimetriskā akrila vanna LoveStory II

Romantika mūsdienīgā izpratnē Vienīgā asimetriskā vanna, kura ļaus Jums baudīt savstarpējo tuvību un ērtību. Inovatīvā vanna LoveStory II ir turpinājums vienai no pārdotākajām RAVAK vannām, un tās pamatā ir sirds forma. Ikoniskais modelis LoveStory, izejot cauri pilnīgai dizaina atjaunošanai, stāstu par mīlestību, uzticamību, harmoniju un jūtām ir pārveidojusi dzīvīgākās un mūsdienīgās formās. LoveStory II – ideāla vanna diviem. Ļaus baudīt savstarpējo tuvību, kopīgi mazgājoties vannā. Asimetrisks vannas novietojums izdevīgi sadarbojas ar telpu. Vannas istabas stūrī varēs novietot patiešām lielu vannu.


Sērija

Divi vienā – mazgāšanās vannā un dušā

Ja Jūsu vannas istabā vienlaikus neietilpst vanna un dušas stūris, Jums nepieciešama asimetriskā vanna, kas ir izdevīga, jo nodrošina lielu telpu mazgāšanās laikā, kā arī tā neaizņem vietu, cik tas ir parastās vannas gadījumā.

Tā ir vanna, kas paredzēta novietošanai stūrī, bet tai nav vienāds garums un platums, kā tas ir stūra vannām. Tas ir kaut kas starp stūra un taisnstūra vannu. Asimetrisko vannu izmēri svārstās no 75 cm platumā līdz 140 cm garumā. Tāpēc tās ir piemērotas novietošanai nelielās un pavisam maziņās vannas istabās, bet vienlaicīgi, piemēram, vannu Love Story II ar izmēru 196 x 139 cm (piemērota vannas istabām ar lielu telpu) novērtēs liela auguma cilvēki

Asimetriskās vannas

Pārsteidzoši plašas

Asimetriskās vannas vannas bļoda ir novietota leņķī attiecībā pret vannas istabas sienu. Tas ļauj iegūt lielu vannas iekšējās telpas garumu, kas nav iespējams, novietojot paralēli sienai.


Asimetriskās vannas

Dažādas formas

Asimetriskās vannas piedāvā dažādu formu variantus – no tradicionālajām līdz inovatīvajām, ko radījis čehu dizainers Krištofs Nosāls (Kryštof Nosál), kurš ar laidenu pagriezienu 10° pārveidoja klasisko vannu asimetriskajā, saglabājot visas tās priekšrocības.


Asimetriskās vannas

Oriģinālas

RAVAK izdomāja nosaukumu asimetriskajām vannām un piešķīra tām pareizās formas. RAVAK asimetriskajām vannām piemīt praktisks sadalījums dušas un mazgāšanās vannas daļā, kas atbilst reālajām pircēja vajadzībām.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 139 x 196 cm
  • materiāls: lietais akrils
  • stiprināšanas variants: LA – stikla šķiedras
  • tilpums: 360 l
  • izpildījums: labais (R)
  • vannas sieniņa: nav
  • aksesuāri: priekšējais panelis, vannas noteces komplekts
  • garantija: 30 gadi - garantijas priekšnosacījums ir RAVAK oriģinālo balstu (kājiņu) izmantošana konkrētajam vannas tipam atbilstoši montāžas instrukcijai

Vannai LoveStory II atsevišķi var iegādāties dušas/vannas maisītāju vai zemapmetuma maisītāju, mēbeles un citus RAVAK izstrādājumus.

30 gadu garantijaL/R variantsTilpums 360 lSvars 38 kg
Vanna LoveStory II

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
C761000000 1960 x 1135 - 1390 Vanna LoveStory II 196 x 139 R sniega baltuma 649,00
CY75000000 Balsts LoveStory II 45,00

Iekraušanas dati