Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Izlietnes Rosa

Likme uz pārliecību

Rosa sērijas izlietnes ir radušās kā savdabīga atbilde uz tāda paša nosaukuma pircēju vidū iecienītākajām RAVAK firmas vannām. Izlietņu noapaļotās formas ne tikai ir patīkamas lietošanā, bet tās arī nodrošina pietiekami daudz vietas mantām. Tā kā Rosa ir pamatkoncepcija jebkurai vannas istabai, tās izlietnes ir paredzētas dažāda veida telpām: stūrim, pa vidu sienai. Pateicoties pārdomātajam attiecīgo skapīšu sortimentam, tie ir ideāla glabātuve visiem nepieciešamajiem vannas piederumiem.

Izlietnes Rosa

Komplekss piedāvājums

Izlietnēm Rosa mēs piedāvājam vairākus izmērus ar vairākiem uzstādīšanas variantiem – atsevišķi vai kopā ar skapīti.


Izlietnes Rosa

Kreisais/labais variants

Dušas/vannas istabas koncepcijas Rosa un attiecīgi arī izlietņu pamatā ir asimetrijas princips. Galvenais koncepcijas izstrādājums ir asimetriskā vanna, kuras forma tiek atkārtota arī izlietnēs. Lai sasniegtu maksimālo funkciju un izlietnes saskaņotību, un tajā skaitā arī ar vannu, mēs piedāvājam kreiso/labo variantu, kuru Jūs varat izvēlēties atkarībā no Jūsu vannas istabas plānojuma.


Izlietnes Rosa

Pietiekami vietas mantām

Rosa izlietnes ir izstrādātas tā, ka tajās paredzēta pietiekami liela mazgāšanas telpa un tāda pati virsma mantām, uz kuras Jūs varat novietot visus Jums nepieciešamos piederumus, bet to, kas uz tās nesatilpst, noslēpt pēc dizaina saskaņotā skapītī.