Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Izlietne Rosa

Izlietne ROSA 

Izlietne ar populārām mūsdienīgām formām. Vairāk vietas jūsu vajadzībām, vairāk prieka katru dienu. Var saskaņot ar jaunām vai esošām vannas istabas mēbelēm.

Sērija Rosa

Likme uz pārliecību

Rosa sērijas izlietnes ir radušās kā savdabīga atbilde uz tāda paša nosaukuma pircēju vidū iecienītākajām RAVAK firmas vannām. Izlietņu noapaļotās formas ne tikai ir patīkamas lietošanā, bet tās arī nodrošina pietiekami daudz vietas mantām. Tā kā Rosa ir pamatkoncepcija jebkurai vannas istabai, tās izlietnes ir paredzētas dažāda veida telpām: stūrim, pa vidu sienai. Pateicoties pārdomātajam attiecīgo skapīšu sortimentam, tie ir ideāla glabātuve visiem nepieciešamajiem vannas piederumiem.

Izlietnes Rosa

Komplekss piedāvājums

Izlietnēm Rosa mēs piedāvājam vairākus izmērus ar vairākiem uzstādīšanas variantiem – atsevišķi vai kopā ar skapīti.


Izlietnes Rosa

Kreisais/labais variants

Dušas/vannas istabas koncepcijas Rosa un attiecīgi arī izlietņu pamatā ir asimetrijas princips. Galvenais koncepcijas izstrādājums ir asimetriskā vanna, kuras forma tiek atkārtota arī izlietnēs. Lai sasniegtu maksimālo funkciju un izlietnes saskaņotību, un tajā skaitā arī ar vannu, mēs piedāvājam kreiso/labo variantu, kuru Jūs varat izvēlēties atkarībā no Jūsu vannas istabas plānojuma.


Izlietnes Rosa

Pietiekami vietas mantām

Rosa izlietnes ir izstrādātas tā, ka tajās paredzēta pietiekami liela mazgāšanas telpa un tāda pati virsma mantām, uz kuras Jūs varat novietot visus Jums nepieciešamos piederumus, bet to, kas uz tās nesatilpst, noslēpt pēc dizaina saskaņotā skapītī.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 70 x 49 cm
  • materiāls: kompozīta-dolomīta un sveķu maisījums
  • izliekta caurule: jā
  • jaucējkrāna atvere: jā
  • Izlietnes skapītis: jā
  • piederumi: Izlietnes noteces piltuves, sifoni, jaucējkrāni, skapītis, spogulis
  • garantija: 5 gadi

Izlietni ieteicams saskaņot ar citiem Rosa produktiem (izlietnes skapīti SD Rosa II, sānu skapīti SB Rosa II, vertikālo jaucējkrānu Rosa, Rosa II spoguļiem un citām vannas istabas mēbelēm un RAVA aksesuāriem) Izlietni var uzstādīt uz skapīša vai piestiprināt pie sienas. Montāžas komplekts (tapas, skrūves u. tml.), uzgaļi un izliekta caurule.

5 gadu garantijaKoncepcijaImpregnēšana pret mitrumu
Izlietne Rosa

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XJ201176000 700 x 490 Izlietne ROSA 700 balta 199,00