Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Izlietnes Moon

Tā ir uz plātnes stiprināmu lietā marmora izlietņu kolekcija. Šo izlietņu galvenā ģeometriskā forma ir vienkāršs aplis un tā modifikācijas. Pateicoties savai vienkāršajai izteiksmei un vizuālajai graciozitātei, tās iederas visos mūsdienu interjeros.

Izlietnes Moon

Apļa forma

Izlietnes Moon vannas istabā ideāli kompensē citu taisnstūrveida vannas elementu, piemēram, apdares flīžu, dušas kabīnes vai mēbeļu, stingrās līnijas. Aplis interjerā darbojas kā elements, kas nomierina un rada patīkamas sajūtas. Vieglā Moon izlietnes forma atbilst pašreizējo smalko formu tendencei.


Izlietnes Moon

Dažādām gaumēm piemēroti varianti

Izlietņu Moon autors radīja piecu produktu līniju. Katrs no tiem pilda atšķirīgu uzdevumu. Izlietne ar bāzes apaļo formu ir efektīva ar savu vienkāršību un praktiska ikdienas lietošanā. Ovālās formas modelim ir vēl platāka mazgāšanās zona, kā arī vairāk vietas mantu novietošanai. Apaļo izlietni ar plakanu pamatni var piestiprināt arī pie sienas. Neregulāra apļa formas izlietne ir iespaidīga, taču vienlaikus arī pilnīgi funkcionāls artefakts.


Izlietnes Moon

Progresīvi materiāli

Izlietnes Moon ir izgatavotas no lietā marmora. Šajā materiālā tika saglabātas dabā sastopamā marmora priekšrocības, bet trūkumi – novērsti. Lietais marmors ļauj nevainojami iedzīvināt vēlamo produkta dizainu. Izlietņu malas ir ideāli precīzas, līdzenas un gludas, virsma ir skaidri definēta, ideāli līdzenās un taisnās malas ir pastiprināti pulētas un patīkamas pieskārienam, virsma ir spīdīga un patīkama pieskārienam, nav poraina, tā ir izturīga, stingra un viegli kopjama.