Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Izlietnes Natural

Izlietnes Natural paredzētas stiprināšanai pie sienas. Tās būs piemērotas vannas istabai, kurā esošās lietas veido saskaņotu un praktisku kopumu, nevis tiek eksponētas atsevišķi. Natural Duo tips piešķir koplietošanas vannas istabai jaunu dimensiju.

Izlietnes Natural

Izmēri, kas ir piemēroti jebkurai vannas istabai

Izlietnes platums ir no 50 cm līdz vairāk nekā 80 cm, bet divvietīgās izlietnes platums sasniedz pat 120 cm. Tāpēc izlietnes Natural atbildīs lielākajai daļai vannas istabu izmēru prasību. Turklāt izlietņu garenvirziena orientācija ir ērta, ņemot vērā dabisko roku kustību amplitūdu un vannas istabas telpu.


Izlietnes Natural

Unikāls risinājums – divvietīga izlietne

Modelis Natural Duo ir vairāk nekā vienkārši divas mazgāšanās zonas. Centrālā telpa un vieta mantu novietošanai – lielākas nekā parasti. Apvienotā mazgāšanās zona ir viegli kopjama un tīrāma, bet ūdens novadīšanai pietiek ar vienu atveri. Modelis Natural Duo ir bez sifona, tāpēc jāizmanto pamatnes vārsts.


Izlietnes Natural

Progresīvi materiāli

Izlietnes Natural ir izgatavotas no lietā marmora. Šajā materiālā tika saglabātas dabā sastopamā marmora priekšrocības, bet trūkumi – novērsti. Lietais marmors ļauj nevainojami iedzīvināt vēlamo produkta dizainu. Izlietņu malas ir ideāli precīzas, līdzenas un gludas, virsma ir skaidri definēta, ideāli līdzenās un taisnās malas ir pastiprināti pulētas un patīkamas pieskārienam, virsma ir spīdīga un patīkama pieskārienam, nav poraina, tā ir izturīga, stingra un viegli kopjama.