Youtube Instagram

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Keramiskā izlietnes Ceramic

Izlietne novietojama uz plāksnes izgatavota no kvalitatīvas keramikas modernā, tomēr pārlaicīgā dizainā. Viņas smalkās formas krasi kontrastē ar izturīgu dabīgā materiāla produktu.

Keramiskā izlietnes Ceramic

Dažādi dizaini, vienāda kvalitāte

Ceramic O keramikas izlietnes noapaļotās formas patīkami līdzsvaro nekustīgo leņķu striktumu vannas istabā, liegās līnijas iedarbojas nomierinoši. Keramikas izlietne Ceramic R saglabā moderno taisno līniju tendenci, bet pieklusina to asumu, izkliedē un aizplīvuro.


Keramiskā izlietnes Ceramic

Autora dizains

Dizainers Kryštof Nosál ir izveidojis keramikas izlietņu formu uz plāksnes tā, ka tā harmonizē ar vismodernākajām vannas istabām, tomēr vienlaikus tā nav aizvietojama ne ar kādām citām formām. Abas piedāvātas, izmantojot bagāto vannas istabas aprīkojuma ražotāja pieredzi, lai sniegtu ērtu un pietiekami dziļu mazgāšanās virsmu. Tādējādi Ceramic izlietnes ideāli apmierina estētiskās un praktiskās vajadzības.


Keramiskā izlietnes Ceramic

Un ar plāksni

Lai nodrošinātu maksimālu komfortu, aprīkojot vannas istabu, pie keramikas izlietnēm Ceramic mēs piedāvājam arī plāksnes, (riekstkoka, ozolkoka finieris vai pārklātas ar balto laku), platums 80/100/120 cm. Pateicoties dziļai piesūcināšanai, tās ir absolūti ūdens noturīgas, līdz ar to ap izlietni tiek nodrošināta vieta vajadzīgo priekšmetu glabāšanai, kā arī šī virsma tiek aizsargāta no ūdens šļakatām.