Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Izlietnes Clear

Izsmalcinātas un izmeklētas

Izlietnes Clear apveltītas ar izsmalcinātu šarmu un neuzbāzīgu valdzinājumu. To tīrās formas harmoniski saskan ar slīpajām malām 45° leņķī, oša finiera virsmu un ideāli izgatavotā zem izlietnes liekamā skapīša modernajām horizontālajām līnijām. Izlietnes Clear ir paredzētas patstāvīgai lietošanai.

Izlietnes Clear

Jauna forma

Izlietnes Clear saskaņā ar jaunākajām tendencēm dodas horizontālo līniju virzienā, kuras stiepjas gar vannas istabas sienām un atstāj tajā gaisīgu un brīvu iekšējo telpu. Gareniskā izlietnes forma palielina komfortu mazgāšanās laikā, un Jūsu rokām ir pietiekami daudz vietas.


Izlietnes Clear

Pilnīga harmonija

Izlietne Clear nav piemērota patstāvīgai montāžai uz sienas, bet perfekti sader ar tāda paša nosaukuma skapīti. Tā finierētā virsma un līdz pēdējam milimetram precīzi nostrādātās malas, kas izveidota 45° slīpumā, neļauj šaubīties par to, ka Jūsu vannas istaba ir ieguvusi unikālu d/vannas istabas iekārtu.


Izlietnes Clear

Izvēles vieglums

Izlietnes Clear neapgrūtinās Jūs ar sarežģīto uzdevumu – ar ko gan to sakombinēt, jo tā ideāli sader ar skapīti un kopā ar to veido universālu vienotu veselumu jebkura stila vannas istabā.