Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

WC Chrome RimOff

TUALETES PODS CHROME RIMOFF

Tualetes podam Chrome RimOff nemaz nav apmaļu, tāpēc nav netīrumu uzkrāšanas riska. Bez apmalēm poda iekšā nav nekādu nepieejamu vietu, pods ir pilnīgi gluds, līdz ar to netīrumiem vienkārši nav kur uzkrāties. Īpašā tualetes poda konstrukcija ļauj ideāli izmazgāt to tikai ar ūdens strūklu, nav vajadzīga nekāda papildu tīrīšana. Tas ir ideāls risinājums tiem, kam rūp pilnīga tīrība, higiēna un vienkārša kopšana. Šo tualetes podu estētika ir pārdomāta tā, lai tie saderētu ar visu plašo vannas istabas Chrome koncepciju, kas ir paredzēta vannas istabas iekārtošanai. Pateicoties tam, ka tas tiek piekārts pie sienas, tualetes pods Chrome RimOff atvieglo vannas istabas grīdas vai tualetes telpu tīrīšanu. Montāžas vietas uz poda tiek noslēptas tā, lai neciestu tā tīrais un vienkāršais dizains. Ja nav apmaļu un līkumu, nav arī vietu, kur varētu uzkrauties netīrumi.

Sērija

Tīrā WC Chrome risinājuma būtība ir vienkāršs stils bez jebkādām liekām detaļām un pārbaudīta, efektīva ūdens novadīšanas sistēma. Pateicoties WC Chrome piekares mehānismam, sekot līdzi tualetes un vannas istabas higiēnai ir daudzkārt vieglāk. Apslēptā WC montāža neizjauc tīro un saskanīgo dizainu. Piekārtais WC Chrome aprīkots ar atbilstošu sēdekli un vāku ar praktisku mehānismu, kas palēnina tā nolaišanu, t. i., SoftClose.

D/vannas istabu koncepcijas paplašināšana līdz pilnībai
WC Chrome pēc sava dizaina atbilst pārējiem plašās koncepcijas izstrādājumiem, kas dod iespēju arī vannas istabās ar tualeti saglabāt vienotu stilu. Tās dizains ir tik mūsdienīgs un universāls, ka ir piemērots jebkuras vannas istabas interjeram.

Nekādas redzamas skrūves vai grūti aizsniedzamas vietas
Nebojā kopējo ārējo izskatu, atvieglo tīrīšanu grūti pieejamās vietās tualetes poda ārpusē, kur bieži vien veidojas netīrumi.

Viss vieglai tīrīšanai
Piekaramā tualetes poda sistēma atvieglo grīdas uzkopšanu tualetē un vannas istabā, bet praksē pārbaudītā apļveida ūdens noteces sistēma sadala ūdeni vajadzīgajās vietās, nomazgājot visu tualetes poda iekšpusi.

Tehniskā informācija

  • parametri (platums/dziļums/augstums): 360 x 525 x 350 mm
  • materiāls: monolīta keramika, glazūrai nav vajadzīga papildu virsmas apstrāde
  • noslēpta stiprinājuma sistēma
  • garantija: 10 gadi
  • piederumi: tualetes sēdeklis Chrome, vadības pogas ūdens nolaišanas modulim

Kvalitatīvs keramikas materiāls, jauns ikdienai pieskaņots dizains. Tualetes poda konstrukcija bez apmalēm un apmaļu līkumiem ļauj nolaist ūdeni pa visu virsmu. Tualetes pods ir paredzēts karināšanai pie sienas.
Papildus tualetes podam ieteicam iegādāties iebūvējamo ūdens nolaišanas moduli, vadības pogas un sēdekli ar aiztures sistēmu SoftClose – tualetes sēdekli Chrome. Chrome RimOff tualetes podam ir Click sistēma, kas ļauj ar vienu kustību noņemt sēdekli un ideāli iztīrīt vietu zem tā.
Lai izveidotu vienotu risinājumu tualetes telpai vai vannas istabai, var iegādāties Chrome piederumus un citus Chrome koncepcijas izstrādājumus (bidē, izlietnes, mēbeles utt.).

10 gadu garantijaKoncepcija
WC Chrome RimOff

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01651 350 x 525 x 300 WC Chrome RimOff 279,00

Iekraušanas dati

6,7 MB