Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

W SET-Uni Free/Wall

W SET-Uni Free/Wall ar Walk-In Wall, Double Wall vai Free

Metāla stieņu un balstu komplekts droši notur lielās stikla sienas un nodrošina Walk-In Wall, Double Wall vai FREE stūru stabilitāti. Stieņa garums ir 1200 mm, un to var saīsināt pēc vajadzības. Balsts, kas atrodas starp sienu un stiklu, nosaka dušas telpas platumu.

Sērija

Pilnīgi komplektēti Brilliant un Walk-In koncepciju izstrādājumi sastāv no divām daļām, kas tiek pasūtītas atsevišķās rindiņās!  

B SET
Atsevišķi jāiegādājas Brilliant koncepcijas dušas kabīnes stiklus, dušas durvis vai stacionārās sienas, kā arī metāla detaļas, tā dēvētās B SET. B SET sastāv no turētājiem, eņģēm, roktura, montāžas komplekta, bet konkrētos komplektos - arī Brilliant turētājiem. Garu vai īsu stikla turētāju pat mazākā izmēra dušas kabīnēm var iegādāties atsevišķi (papildus).

W SET
Lai iegādātos pilnu Walk-In koncepcijas izstrādājumu, jāiegādājas Walk-In stacionārās stikla sienas vienā iepakojumā, kā arī turētājus, kas nodrošina visas dušas kabīnes stabilitāti un ir iepakoti atsevišķi, vēl vienā iepakojumā – tā dēvēto W SET. W SET sastāv no metāla turētājiem un balsta.

Citas konstrukcijas iespējas, ne tikai Walk-In izstrādājumu gadījumā, var izmantot, pasūtot pie nestandarta izstrādājumu konfiguratora nestandartas.ravak.lt, kur var izvēlēties vēlamos rādītājus (veidu, platumu, augstumu).

Tehniskā informācija

Metāla stienis un citas daļas Walk-In Wall, Double Wall, Free. Spīdīgā vai melnā krāsā.
W SET-Uni Free / Wall satur:

  • metāla stienis - 1 gab
  • stikla turētājs - 1 gab
  • gala vāciņš - 1 gab
  • stikla balsts - 1 gab
  • montāžas komplekts

    garantija: 5 gadi

Stūra stabilitāti nodrošina balsts un metāla stienis ar spīdīgu (bright alu) vai melnu (black) apdari. Dušas kabīnei Walk-In Free jāiegādājas W-SET Uni Free / Wall divi iepakojumi!

5 gadu garantija
W SET-Uni Free/Wall

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
GWD01000A098 1200 mm W SET-Uni Free/Wall (spīdīga) 125,00
GWD010003023 W SET-Uni Free/Wall melns 170,00
GWD01000E006 W SET-Uni Free/Wall balts 170,00