Youtube

Dušošanās

W SET-90 Wall/Corner

W SET-90 dušas kabīnei Walk-In Wall, Corner

Komplekts no metāla turētāja un balsta droši notur savā vietā palielus stikla laukumus un nodrošina visas dušas kabīnes Walk-in Wall 100 vai Walk-in Corner (izmērs 120x90) stabilitāti.

Sērija

Pilnīgi komplektēti Brilliant un Walk-In koncepciju izstrādājumi sastāv no divām daļām, kas tiek pasūtītas atsevišķās rindiņās!  

B SET
Atsevišķi jāiegādājas Brilliant koncepcijas dušas kabīnes stiklus, dušas durvis vai stacionārās sienas, kā arī metāla detaļas, tā dēvētās B SET. B SET sastāv no turētājiem, eņģēm, roktura, montāžas komplekta, bet konkrētos komplektos - arī Brilliant turētājiem. Garu vai īsu stikla turētāju pat mazākā izmēra dušas kabīnēm var iegādāties atsevišķi (papildus).

W SET
Lai iegādātos pilnu Walk-In koncepcijas izstrādājumu, jāiegādājas Walk-In stacionārās stikla sienas vienā iepakojumā, kā arī turētājus, kas nodrošina visas dušas kabīnes stabilitāti un ir iepakoti atsevišķi, vēl vienā iepakojumā – tā dēvēto W SET. W SET sastāv no metāla turētājiem un balsta.

Citas konstrukcijas iespējas, ne tikai Walk-In izstrādājumu gadījumā, var izmantot, pasūtot pie nestandarta izstrādājumu konfiguratora nestandartas.ravak.lt, kur var izvēlēties vēlamos rādītājus (veidu, platumu, augstumu).

Tehniskā informācija

Metāla detaļu komplekts dušas kabīnēm Walk-in Wall 100 un Walk-in Corner 120x90.
W SET sastāv no:

  • eleganta turētāja – 1 gab.
  • balsta – 1 gab.
  • montāžas komplekta

Dušas kabīnes stabilitāti nodrošina metāla balsts un elegants turētājs, kas sastāv no diviem hromētiem galiem (siena + stikls) un ir savienots ar alumīnija profilu, kura virsma var būt Bright Alu vai melna.

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
GWD01000A094 W SET-90 Wall/Corner 99,00
GWD010003018 W SET-90 Wall/Corner black 139,00