Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

W SET-90 Wall/Corner

W SET-90 dušas kabīnei Walk-In Wall, Corner

Komplekts no metāla balsta un turētāja droši notur savā vietā lielu stikla laukumu un nodrošina dušas kabīnes Walk-in Wall ar 90 cm ieejas platumu vai Walk-in Corner (izmēri 120x90), stabilitāti.

Sērija

Pilnīgi komplektēti Brilliant un Walk-In koncepciju izstrādājumi sastāv no divām daļām, kas tiek pasūtītas atsevišķās rindiņās!  

B SET
Atsevišķi jāiegādājas Brilliant koncepcijas dušas kabīnes stiklus, dušas durvis vai stacionārās sienas, kā arī metāla detaļas, tā dēvētās B SET. B SET sastāv no turētājiem, eņģēm, roktura, montāžas komplekta, bet konkrētos komplektos - arī Brilliant turētājiem. Garu vai īsu stikla turētāju pat mazākā izmēra dušas kabīnēm var iegādāties atsevišķi (papildus).

W SET
Lai iegādātos pilnu Walk-In koncepcijas izstrādājumu, jāiegādājas Walk-In stacionārās stikla sienas vienā iepakojumā, kā arī turētājus, kas nodrošina visas dušas kabīnes stabilitāti un ir iepakoti atsevišķi, vēl vienā iepakojumā – tā dēvēto W SET. W SET sastāv no metāla turētājiem un balsta.

Citas konstrukcijas iespējas, ne tikai Walk-In izstrādājumu gadījumā, var izmantot, pasūtot pie nestandarta izstrādājumu konfiguratora nestandartas.ravak.lt, kur var izvēlēties vēlamos rādītājus (veidu, platumu, augstumu).

Tehniskā informācija

Metalinių dalių rinkinys dušo kabinoms Walk-In Corner 120x90 ir Walk-In Wall, kai nustatoma 90 cm įėjimo plotį.
W SET sastāv no:

  • eleganta turētāja – 1 gab.
  • balsta – 1 gab.
  • montāžas komplekta

Garantija: 5 gadu

Dušas kabīnes stabilitāti nodrošina balsts un elegants turētājs, kas sastāv no diviem hromētiem galiem (siena + stikls) un ir savienots ar alumīnija profilu, kura virsma var būt Bright Alu vai melna.

5 gadu garantija
W SET-90 Wall/Corner

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
GWD01000A094 W SET-90 Wall/Corner 109,00
GWD010003018 W SET-90 Wall/Corner melns 149,00
GWD01000E005 W SET-90 Wall/Corner balts 150,00

Iekraušanas dati