Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Vannas istabas mēbeles Formy

Ideāls veids, kā apvienot izlietni uz plāksnes ar glabāšanas vietu

Vannas istabas mēbeles Formy paplašina divu komplektu Formy 01 un Formy 02 piedāvājumu, kas pārsteidz klasisko formu mīļotājus jaunā risinājumā. Tie ir cieši sasaistīti ar izlietnēm uz plāksnes, kas šodien ir nepārprotama tendence.

Vannas istabas mēbeles Formy

Telpa

Formy mēbeles sastāv no plāksnes zem izlietnes formas 80/100/120 cm platumā, zem kuras autors Kryštof Nosál no apakšas novietojis divas atvilktnes. Tas rada horizontāli iecerētu formu ar plašu uzglabāšanas telpu gan ap izlietni, gan apslēptu iekšpusi atvilktnēs.


Vannas istabas mēbeles Formy

Vieglums

Neskatoties uz savu efektivitāti un apjomu, Formy mēbeles neizskatās masīvas un nerada vannas istabā smaguma sajūtu, galvenokārt ar savu balto, glancēto, lakoto dizainu. Savukārt finiera variants (ozols vai valrieksts) piešķirs vannas istabai pilnīgi citu raksturu, ienesot tajā dabiskā materiāla dabisko skaistumu.


Vannas istabas mēbeles Formy

Savienošana

Formy mēbeles lieliski sader ar tāda paša nosaukuma izlietnēm. Tās izgatavotas no augstas kvalitātes kompozītmateriāliem, kuru virsma atgrūž netīrumus un garantē vieglu tīrīšanu. Tas piedāvā ārkārtīgi plašas iekšējās starpsienas ar maigām, gludām malām. Rezultāts ir sensitīvi smalka un tomēr majestātiska, visbiežāk ietilpīga vienība, kam papildu ērtumu piešķir plāksne, uz kuras var izvietot gandrīz neierobežotu daudzumu nepieciešamu lietu.