Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Skapītis zem izlietnes BeHappy II

Skapītis zem izlietnes BeHappy II

Plašais skapītis zem izlietnes aprīkots ar atvilktni. Arī mazā vannas istabā visu var izvietot pārskatāmi.

Sērija BeHappy II

Visaptverošs pārdomāto produktu komplekts, kas paredzēts ne tikai mini vannas istabām. Papildus speciāli konusa veidā izgatavotai vannai un izlietnei virs vannas BeHappy II, koncepcijas ietver sevī arī klasiskas formas izlietnes ar skapīti vannas istabā nepieciešamo priekšmetu uzglabāšanai. Tāpēc vannas istaba BeHappy II sniegs visu, kas jums nepieciešams, uz 2 m2, ka, arī labi izskatīsies plašākā telpā.

Vannas istabas mēbeles BeHappy II

Iecienītās koncepcijas izvēršana

Vannas istabas mēbeles BeHappy II saskan ar tāda paša nosaukuma izlietni un vannu. Un pat nelielā telpā sniedz iespēju izkārtot nepieciešamākās lietas. Pircēju iemīļotā BeHappy II koncepcija ļauj izvēlēties starp diviem variantiem, vai nu novietot izlietni ar skapi pie vannas, vai vienkārši novietot izlietni tieši virs vannas.


Vannas istabas mēbeles BeHappy II

Harmonija gan praktiskajās, gan estētiskajās prasībās

Dizainers Kryštof Nosál uzprojektējis vannas istabas skapīti ar spoguli tā, lai tas kalpotu, eleganti, apslēptu iespējami lielāku apjomu lietu un stilistiski harmonētu ar vannu. Tāpēc skapītis telpā nedominē, bet perfekti harmonizē ar to.


Vannas istabas mēbeles BeHappy II

Vienkārša montāža

Mēbeles piegādājam samontētā stāvoklī, atliek tās piestiprināt pie sienas un sākt lietot.

Tehniskā informācija

  • izmēri (P x A x Dz): 53 x 37 x 43,5 cm
  • materiāls: impregnēts panelis MFPB + MDF
  • krāsains korpusa noformējums: balts
  • krāsains durtiņu noformējums: balts (spīdīgs)
  • garantija: 5 gadi

Skapītis zem izlietnes BeHappy II paredzēts zem taisnās izlietnes BeHappy II. Tas aprīkots ar augstu atvilktni un lielu uzglabāšanas vietu. Skapīša korpuss un durtiņas baltas un spīdīgas (lakots MDF). Tiek piegādāts samontētā stāvoklī, ieskaitot montāžas komplektu (skrūves, eņģes, blīvītes). Skapītis montējams pie sienas. Lai iegūtu vannas istabas monolītu risinājumu un dizaina harmoniju, iesakām skapīti zem izlietnes kombinēt ar citiem BeHappy II koncepcijas produktiem (taisno izlietni BeHappy II, spoguli BeHappy II), RAVAK jaucējkrāniem un citiem produktiem.

5 gadu garantijaKoncepcijaImpregnēšana pret mitrumu
Skapītis zem izlietnes BeHappy II

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000001097 530 x 370 x 435 SD BeHappy II 530 balta 265,00

Iekraušanas dati

3,5 MB