Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

RAVAK AntiCalc® stikla aizsardzība

Neredzamais vairogs pasargās no netīrumiem un kaļķakmens nogulsnēm

AntiCalc®Mums ir ļoti svarīgi, lai Jūs būtu apmierināti ne tikai iepirkšanās laikā, bet arī daudzu gadu garumā pēc tās, tādēļ mēs pastāvīgi strādājam tehnoloģisko inovāciju jomā, lai pagarinātu mūsu izstrādājumu dzīvotspēju un vairotu to skaistumu.

Lai aizsargātu stiklu vannas istabā, mēs esam izveidojuši unikālu līdzekli, kurš novērš minerālo nogulšņu veidošanos.

Jebkurš ūdens, izņemot lietus ūdeni vai destilētu ūdeni, satur lielu daudzumu sāļu. Šīs nogulsnes jeb, tā saukto, ūdens akmeni notīrīt ir ļoti sarežģīti, un tās izveido uz stikla nogulsnes, kuras veido ķīmisku saiti ar stiklu, pēc kāda laika tam piešķirot ļoti nepatīkamu izskatu. Parastie tīrīšanas līdzekļi šādos gadījumos, kā likums, nav piemēroti. Ilglaicīgu aizsardzību var nodrošināt tikai unikāla, patentēta RAVAK AntiCalc® stikla virsmas apstrādes tehnoloģija, kura tiek veikta dušas stūrīšu, durvju un aizklāju stiklu izgatavošanas laikā.

Kā RAVAK AntiCalc® iedarbojas uz stikla virsmu?

Stikls, kurš ir apstrādāts izmantojot RAVAK AntiCalc® tehnoloģiju, atgrūž ūdeni.Ar RAVAK AntiCalc® tehnoloģijas palīdzību uz stikla izveidojas ūdens atgrūdoša kārtiņa, kura neļauj ūdens lāsēm pie tā pieķerties, tādēļ tās notek lejup. Nelielās lāsītes, kurām ir izdevies noturēties uz stikla, atstāj aiz sevis izžuvušu nogulsnējumu pēdas, tomēr tām nav ķīmiskas saites ar stikla virsmu un tāpēc šādas nosēdumu pēdas ir ļoti labi notīrāmas ar lupatiņu.

Kāds ir RAVAK AntiCalc® kārtiņas kalpošanas laiks?

Ūdens iedarbība uz stiklu, neizmantojot RAVAK AntiCalc® līdzekliRAVAK AntiCalc® ūdens atgrūdošajai kārtiņai piemīt ļoti augsta izturība pret tīrīšanas līdzekļu iedarbību, kuru ierasti izmanto stiklu un citu stikla virsmu mazgāšanai. Kārtiņas izturība ir atkarīga no ūdens sastāva, ar kuru tā kontaktējas.

Kā likums, kārtiņas kalpošanas ilgums ir no 3 mēnešiem līdz 2 gadiem. Tomēr arī pēc šī perioda iztecēšanas par stiklu ir jārūpējas. Mēs esam izstrādājuši speciālu līdzekli - RAVAK AntiCalc Conditioner, kurš nodrošina optimālu stikla aizsardzību kā minimums 10 gadiem.

Līdzeklis RAVAK AntiCalc® Conditioner

RAVAK AntiCalc® ūdens atgrūdošajai kārtiņai piemīt ļoti augsta izturība pret tīrīšanas līdzekļu iedarbību, kuru ierasti izmanto stiklu un citu stikla virsmu mazgāšanai. Kārtiņas izturība ir atkarīga no ūdens sastāva, ar kuru tā kontaktējas.

Kā likums, kārtiņas kalpošanas ilgums ir no 3 mēnešiem līdz 2 gadiem. Tomēr arī pēc šī perioda iztecēšanas par stiklu ir jārūpējas. Mēs esam izstrādājuši speciālu līdzekli - RAVAK AntiCalc Conditioner, kurš nodrošina optimālu stikla aizsardzību kā minimums 10 gadiem.

Kā kopt stiklus vannas istabā?

Lai pienācīgi aprūpētu nupat iegādāto vannas istabas aprīkojumu, Jums pilnīgi pietiks ar universālu mazgāšanas līdzekli (rekomendējam RAVAK Cleaner). Vidēji reizi trijos mēnešos atjauniniet AntiCalc tehnoloģijas iedarbību, izmantojot līdzekli AntiCalc Conditioner.

Stikla virsmu rūpīgi attīrīt, izmantojot mazgāšanas līdzekli RAVAK Cleaner. Absolūti tīra un sausa stikla iekšpusei ar sausu lupatiņu vai sūkli uzklājiet RAVAK AntiCalc Conditioner un to ierīvējiet, līdz stikls ir sauss.

Stikls no jauna tiks pārklāts ar ūdens atgrūdošu kārtiņu, un kādu laika posmu (apmēram 3 mēneši, atkarībā no Jūsu ūdens cietības pakāpes) tam būs nepieciešama tikai parastā kopšana (mazgāšanas līdzekļi).