Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

RAVAK AntiCalc Conditioner

RAVAK AntiCalc Conditioner

Atjaunojiet aizsargslāni uz stikla, kas novērš kaļķakmens veidošanos. Labākās rūpes no ražotāja.

Sērija

Lielākā daļa parasto tīrīšanas līdzekļu satur hloru vai citus abrazīvus līdzekļus, kas var neatgriezeniski sabojāt sanitāros produktus Jūsu vannas istabā. Tieši tāpēc RAVAK radīja savu vannas istabas kosmētikas līniju, kuras iedarbība tiek regulāri pārbaudīta. Uzņēmums ir uzņēmies pilnīgu atbildību par to efektivitāti un drošību. Izvairieties no nepārbaudītu tīrīšanas līdzekļu izmantošanas Jūsu vannas istabā!

Mūsu dušas kabīnes, durvis un sieniņas vannām ar stikla vitrāžām var lepoties ar unikālu stikla apstrādi RAVAK AntiCalc®, kas tiek veikta ražošanas procesā un novērš netīrumu un kaļķakmens veidošanos uz tā. Ūdens pilieni neizžūst uz stikla, bet notek pa to lejā. Neskatoties uz to, ka aizsargslānis ir ļoti noturīgs pret bieži izmantotajiem logu un stiklu tīrīšanas līdzekļiem, tas tomēr periodiski jāatjauno un jāuztur. Aizsargslāni iesakām atjaunot reizi 2–6 mēnešos ar līdzekli RAVAK AntiCalk Conditioner atkarībā no ekspluatācijas biežuma un ūdens cietības.

RAVAK Cleaner droši notīra taukus, kaļķakmens paliekas no keramiskajām flīzēm un mozaīkas. Lai notīrītu kaļķakmeni un nogulsnes, kas bojā maisītāju izskatu un funkcionalitāti, kā arī hromētās virsmas, mēs radījām jaunumu – RAVAK Cleaner Chrome. Hidromasāžas sistēmu kopšanai piedāvājam RAVAK Desinfectant ar izteiktām dezinfekcijas īpašībām. RAVAK Turbo Cleaner efektīvi izšķīdina arī spēcīgākās nogulsnes uz vannas, dušas paliktņu un izlietņu sifoniem

Mazgāšanas līdzekļi RAVAK

Efektivitāte bez riska

Mūsu tīrīšanas līdzekļi rūpīgi notīrīs priekšmetus Jūsu vannas istabā, nebojājot to virsmu. To ietekme tiek regulāri testēta. Uzņēmums uzņemas pilnu atbildību par to efektivitāti un nekaitīgumu.


Mazgāšanas līdzekļi RAVAK

No profesionāļiem

Kopā ar kvalitatīvu dušas kabīni un paliktni Jūs varat saņemt arī profesionālus tīrīšanas līdzekļus no pārbaudīta ražotāja.


Mazgāšanas līdzekļi RAVAK

Rūpes par katru vannas istabas detaļu

Katrs RAVAK tīrīšanas līdzeklis ir paredzēts konkrētam mērķim. Izmantojot kādu no līdzekļiem konkrētam produktam, Jūs varat neuztraukties, ka varētu nodarīt neatgriezenisku kaitējumu kādai tā jutīgākai sastāvdaļai.

Tehniskā informācija

  • tilpums: 300 ml
  • pielietojums: uz dušas stūru stikla vitrāžām, vannas sieniņām un stikla durvīm ar aizsargslāni RAVAK AntiCalc®

Rūpīgi notīriet stikla virsmu un attaukojiet ar RAVAK Cleaner mazgāšanas līdzekli. Uz pilnīgi tīra un sausa stikla iekšējās daļas ar sausu drānu uzklājiet līdzekli RAVAK AntiCalc Conditioner un noslaukiet sausu. Stikls atkal būs pārklāts ar ūdeni atgrūdušu slāni, un ilgstošā laika periodā (aptuveni trīs mēnešus atkarībā no izmantojamā ūdens cietības) būs jāveic tikai ierastā kopšana ar attaukojošo mazgāšanas līdzekli RAVAK Cleaner. Pareizi un regulāri izmantojot līdzekli AntiCalc® Conditioner, mēs dodam 10 gadu garantiju saistībā ar pilnīgu sistēmas RAVAK AntiCalc® funkcionēšanu. Regulāri nekopjot stiklu, aizsargslāņa AntiCalc kalpošanas laiks saīsinās (no 3 mēnešiem līdz 2 gadiem).

Pirms lietošanas vienmēr izlasiet lietošanas instrukciju un pievienoto informāciju par produktu.

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Apraksts Cena ar PVN
B32000000N RAVAK AntiCalc Conditioner (300 ml) 10,99