Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

Konstrukcija un atvēršana

Kvalitātes, ārējā izskata un funkciju ziņā dušas kabīnes iedala rāmja, karkasa un bezrāmju konstrukcijās. Tām ir atšķirīgas funkcijas, dizains un cena. Salīdzinājumā ar citiem veidiem rāmja konstrukcija vienmēr nodrošina maksimālu hermētiskumu. Šī iemesla dēļ visizdevīgākās ir bīdāmās durvis, kas, gan atverot dušas durvis, gan tās aizverot, neļauj ūdenim notecēt uz grīdas. Izstrādājuma hermētiskumu var garantēt tikai tad, ja ir ievērotas uzstādīšanas instrukcijas. Lai panāktu optimālu funkcionalitāti, iesakām kombinēt viena zīmola produktus – RAVAK dušas kabīnēm piedāvājam mūsu ražojuma paliktņus, kuriem, tāpat kā arī visiem pārējiem izstrādājumiem, tiek veikta testēšana uzņēmumā RAVAK.

Rāmja konstrukcija - sērija Supernova
Stikli nostiprināti noapaļotā alumīnija konstrukcijā ar kvalitatīvu virsmas apstrādi. Turklāt stūri ir nostiprināti ar vertikāliem profiliem, kas palielina to izturību pret nevērīgu apiešanos.

 

Karkasa konstrukcija – sērijas Blix, Pivot un Chrome
Vieglais konstrukcijas dizains neizjauc iekšējos vertikālos profilus.

 

Bezrāmju konstrukcijas – sērijas SmartLine un Brilliant
Bezrāmju konstrukcijas sastāv tikai no droša stikla un virām, ar kurām dušas kabīne ir piestiprināta pie sienas. Bīdāmo stiklu biezums 6 mm, fiksēto – 8 mm, kas atbilst drošības ievērošanas prasībām. Lai dušas kabīne kalpotu ilgstoši un būt droša, viras un noslēgi tiek izgatavoti no misiņa.

 

Virsmas apstrādei RAVAK izmanto visdārgākās un kvalitatīvākās pulvera krāsas - epoksīda poliestera krāsas (elastīgas un ķīmiski noturīgas).

Atbilstoši jūsu prasībām jūs varat izvēlēties jebkuru no pieejamajiem dušas durvju atvēršanas veidiem.

 • Bīdāmās durvis (Supernova, Blix)

  Bīdāmās durvis nodrošina ūdens noteci dušas paliktnī, neļaujot tam iztecēt ārpus dušas kabīnes. Pateicoties AntiBlock mehānismam, bīdāmās durvis ir ļoti klusas un drošas.

   
 • Salokāmās durvis (Supernova)

  Salokāmo durvju priekšrocība ir maksimāls ailas platums. Pašām šaurākajām durvīm SDZ2 ailas platums ir 67 – 71 cm, bet ieejas platums – 50 cm. Durvju salocīšana dušas kabīnes iekšpusē novērš ūdens iztecēšanu ārpus dušas kabīnes.

   
 • Pagriežamas durvis (Supernova)

  Vienkāršajam durvju atvēršanas mehānismam nav nepieciešama nekāda kopšana. Viras izgatavotas no augstas kvalitātes plastmasas.

   
 • Pagriežamas durvis (Pivot)

  Vienkāršajai un nenodilstošajai durvju atvēršanas sistēmai nav nepieciešama nekāda kopšana. Mehānisms sastāv no nerūsējošā tērauda stieņa, kas ievietots tieši viras korpusā.

   
 • Uz ārpusi veramas durvis (Pivot, SmartLine, Brilliant, Chrome)

  Viegla kopšana un iedvesmojošs dizains. Izstrādājumi, kas padarīs jūsu vannas istabu īpašu.

   
 • Durvis, kas veras gan uz iekšpusi, gan ārpusi (Chrome)

  Grezns klasiskais dizains, maksimāli plata ieeja, durvis veras uz iekšpusi un uz ārpusi. Pēc dušošanās dušas kabīni var izvēdināt, lai palikušie pilieni nenonāktu uz grīdas.

   

Montāžas un stūra profili nav pieejami atsevišķi, tie ir iekļauti katra izstrādājuma, kura uzstādīšanai tie ir nepieciešami, komplektā. Ietaupiet naudu par netipisku risinājumu izgatavošanu – iekārtojiet arī netipiskas formas vannas istabu.

Montāžas profils
Paredzēts dušas kabīnes vai durvju stiprināšanai pie sienas.
Supernova

 

Regulējošs profils
Paredzēts dušas kabīnes vai durvju savienošanai ar sienu (PSS, APSS vai APSV). Iekļauts katras fiksētās dušas sienas vai vannas sienas komplektā.
Supernova

 

T/AT profils
Paredzēts vairāku dušas kabīņu vai durvju savienošanai, kas atdalītas ar sienām. Pieejams atsevišķi. Piemērots izmantošanai sabiedriskās dušas telpās.
Supernova

 

Paplašināšanas profils
Paredzēts dušas kabīnes vai durvju paplašināšanai (NPS, ANPS, BLNPS, PNPS). Pieejams atsevišķi.
Supernova, Blix, Pivot