Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Zemapmetuma maisītājs Classic ar slēdzi, paredzēts uzstādīšanai ar R-box

Zemapmetuma vannas/dušas maisītājs ar slēdzi, paredzēts uzstādī ar R-box

CL 065.00 Vienkāršais zemapmentuma maisītāja Classic dizains lieliski papildina vannas istabu un uzticami kalpo. Pateicoties R-box sistēmai, maisītājs Classic ir vēl praktiskāks. Zemapmetuma maisītāja montāža sienā ir ļoti vienkārša. Eleganti plūstošās formas sader ar tās pašas sērijas Classic koncepciju, kurā ir šādi komponenti – vanna, izlietnes un mēbeles.

Sērija Classic

Graciozi un eleganti

Elegantās formas gludā virsma lieliski papildina "Classic" sērijas vannu un izlietņu niansētās līnijas. Jaunās praktiskās detaļas atbilst visām modernās estētikas prasībām.

Ūdens maisītāji Classic

Kompleksais sortiments

Piedāvājumu veido klasiskie, pie sienas stiprināmie un zemapmetuma maisītāji izlietnēm, bidē, vannām un dušām.


Ūdens maisītāji Classic

Stilīga harmonija ar koncepciju

Ūdens maisītāji "Classic" pabeidz tādas pašas koncepcijas vannasistabas dizainu, ko veido vanna, izlietnes, mēbeles un maisītāji, kas izstrādāti pēc saskaņota estētiskā principa.


Ūdens maisītāji Classic

Garantēta kvalitāte

Izmēģinājumu laikā tika noteikts keramiskās kasetnes kalpošanas laiks, kas aprēķināts aptuveni uz trīsdesmit gadiem. Visam maisītājam tiek piešķirta piecu gadu garantija, kas nodrošina, ka tas būs uzticams ikdienas vannasistabas apmeklējuma atribūts.

Tehniskā informācija

  • kasete (diametrs, materiāls): 35 mm, keramiskā
  • iemērots: Classic vannām vai vannām (ar pārplūdi un rokas dušu) vai dušas kabīnēm, kurām duša ir fiksēta virs galvas un rokas duša
  • modelis: ar slēdzi, paredzēts R-box
  • maisītāju garantija: 5 gadi

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām maisītāju Classic kombinēt ar pārējiem koncepcijas Classic izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju. Ārējās virsmas tīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome. Iebūvējamais zemapmetuma montāžas maisītāja mehānisms R-box RB 070.50 nav maisītāja komplektā, tas jāiegādājas atsevišķi. R-box satur materiālus stiprināšanai pie sienas, bet nesatur ūdens pieslēguma un citus ūdens instalācijas materiālus. R-box ar maisītāja iekšējā korpusa plastmasas dekoratīvā aizbāžņa palīdzību nodrošina pilnīgu ūdensvada sistēmas funkcionalitāti, pat noņemot maisītāja augšējo daļu. Ar šī aizbāžņa palīdzību var atgaisot ūdensvada sistēmu, nenoslēdzot ūdens padevi. R-box ir precīzi atzīmēta augšējā daļa pareizai maisītāja uzstādīšanai.

5 gadu garantijaKoncepcijaRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Zemapmetuma maisītājs Classic ar slēdzi, paredzēts uzstādīšanai ar R-box

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070088 CL 065.00 Zemapmetuma maisītājs ar slēdzi, paredzēts uzstādīt ar R-box 99,00