Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

Melns vannas sifons RAVAK Professional 90

Melns sifons paliktnim Professional 90

Palutiniet sevi ar vislabāko. Kvalitāte, kas runā pati par sevi. Melnais metāla sifona pārsegs padara vannu īpaši elegantu un lieliski sader ar citiem melniem elementiem vannas istabā.

Sērija

Nevienu paliktni nevar izmantot paredzētajam mērķim bez sifona – ūdens novadīšanai kanalizācijas sistēmā, mazgājoties dušā. Tā kā paliktnis ir stingri iebūvēta vannas istabas sastāvdaļa, izvēlieties sifonu tikai no kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem.

RAVAK  Basic, Standard un Professional sifoniem ir 90 mm diametrs un caurplūdes spēja 30 l/min. Tas ļauj tos izmantot dušas kabīnēs ar hidromasāžas paneļiem. Visi RAVAK sifoni ir viegli tīrāmi no ārpuses, kas ir galvenais priekšnoteikums to izmantošanai kopā ar iebūvētiem paliktņiem. Sifoniem Standard un Professional ir atšķirīgs vāciņa materiāls. Sifons Professional aprīkots ar metāla vāciņu, bet sifons Standard – ar plastmasas vāciņu ar metālisku pārklājumu. Šos sifonus mēs iesakām kombinēt ar paliktņiem Galaxy Pro. Dziļajam paliktnim Sabina ar sēdekli mēs piedāvājam sifonu Sabina ar iebūvētu sifonu un pārplūdi 52 mm. Ūdens aizplūde tiek īstenota ar "ClickClak" sistēmas palīdzību (nospiežot uz sifona vāciņa, ūdens aizplūde apstājas, bet atkārtoti nospiežot, ūdens aizplūde turpinās).

Pietiekama caurplūdes spēja
Sifoniem RAVAK ir pa spēkam novadīt vismaz 30 litrus ūdens minūtē, kas ļauj tos izmantot arī dušas kabīnēs ar hidromasāžas paneļiem.

Viegli tīrāmi
Viegla sifona pieejamība un tīrīšana garantē Jūsu mieru. Mēs varam neuztraukties par to, ka sifons nobloķēsies un Jums nāksies meklēt santehniķi tā remontam.

Jebkuram RAVAK paliktņu modelim
Pieejami trīs veidu RAVAK sifoni , kas dod Jums iespēju izvēlēties attiecīgajam paliktnim tieši to sifonu, kas ir tam piemērots.

Tehniskā informācija

  • diametrs: 9 cm
  • augstums: 8,4 cm
  • ūdens aizplūšana minūtes laikā: 32 l
  • vāciņš: metāla vāciņš, melns matēts
  • garantija: 3 gadu

Sifons paliktņiem Professional 90 piemērots visu tipu dušas paliktņiem (Ø 90 mm), izņemot dziļos paliktņus Sabina. īpaši iesakām paliktņiem Galaxy Pro (Flat). Sifoniem var papildus iegādāties reduktoru, kas nodrošina pāreju no viena diametra (sifons RAVAK ar diametru 40 mm) uz citu (kanalizācijas caurule ar diametru 50 mm).

3 gadu garantija
Melns vannas sifons RAVAK Professional 90

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01749 Sifons RAVAK Professional 90, melns 69,00
X01304 Sifona redukcija 40/50 mm 3,49

Iekraušanas dati

646 kB