Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Ūdens maisītāji 10° Free

Tīrs stils

Formas minimālisms un vienmērīgs 10° slīpums kopā rada ideālu kombināciju. Piedāvājam universāli izmantojamus jaucējkrānus ar unikālām praktiskām detaļām, kas vēl vairāk paplašina 10° stila iespējas.

Vodovodní baterie 10° Free

Divi iespējamie augstumi

Izvēlieties sev vispiemērotāko variantu. Augstāks jaucējkrāns ir paredzēts dziļākām izlietnēm, kur nepieciešams, piemēram, uzkrāt lielu tilpumu ūdens. Zemāks – mazākām izlietnēm bez papildu prasībām pret zonu starp jaucējkrānu un izlietnes apakšu.


Vodovodní baterie 10° Free

Dizainera radītas divas 10° sērijas jaucējkrānu versijas.

10° stils tik ļoti iepaticies mūsu pircējiem, ka mēs nolēmām izgatavot jaucējkrānus divās nedaudz atšķirīgās dizaina versijās. Abas versijas apvieno raksturīgais 10° slīpums, bet tās atšķiras ar reljefa zīmējumu uz roktura augšējās virsmas, kas nepastāv minimālisma variantā 10° Free.


Vodovodní baterie 10° Free

Komplekss sortiments

Tas ietver visu veidu izstrādājumus, kurus izmanto vannas istabā, un proti: jaucējkrāni izlietnēm un bidē, dušai un vannai, apslēptai dušas un vannas montāžai, kā arī universālā iebūvējamā mehānisma R-box izpildījumam. Jūs vienmēr varat būt pārliecināti par to, ka Jūsu vannas istabas dizainā nav nepilnību.