Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Ūdens maisītāji Chrome II

Patīkama ovālu formu dinamika

Chrome II jaucējkrāns atspoguļo pašreizējās vannas istabas dizaina tendences. Tās radušās no dizainera Krištofa Nosala idejām. Ir iespēja izvēlēties jaucējkrānus vannām, izlietnēm, dušām un bidē.

Vodovodné batérie Chrome II

Gudra pieeja ekonomijai

Jaucējkrāni ar BeCool funkciju ietaupa karstā ūdens izmaksas un līdz ar to arī enerģiju. Kā? Jaucējkrāna sviras kustība sākas vidējā stāvoklī un no tā plūst tikai auksts ūdens. Izmantojot standarta jaucējkrānus, šajā pozīcijā karstais ūdens jau ir sajaukts ar aukstu ūdeni. Un bieži vien bez vajadzības. Tas pat neiznāk no caurules pirms īsas roku skalošanas. BeCool sistēma nodrošina, ka ūdens sāks sildīt tikai tad, kad tas būs nepieciešams pagriežot sviru pa kreisi. Jūs ietaupāt naudu un saudzējat mūsu planētu.

Vodovodné batérie Chrome IIGudrs risinājums ne tikai vannas istabai

Vannas istabas jaucējkrānam ir īpašs pārslēgs. Kad pārslēgs ir noliekts, ieslēdzas duša. Iztaisnojot snīpi, tas pārslēdzas un sāk ūdens ieplūdi vannā. Vannas jaucējkrānu varat izmantot arī dušas kabīnē – snīpis neaizņem vietu un vajadzības gadījumā var viegli piepildīt spaini.


Vodovodné batérie Chrome II

Melns vai spīdīgs hroms?

Apvienojiet vannas istabas elementus, izmantojot krāsas un detaļas. Izvēlieties jaucējkrāna krāsu dizainu hromā un matēti melnā krāsā. Pieskaņojiet arī aksesuārus tādā pašā tonī kā jūsu jaucējkrāns.