Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Ūdens maisītāji Espirit

Piecu krāsu dizaini

Skaistums, kas ir mūžīgs

Espirit jaucējkrānu dabiskais skaistums izriet no rūpīgi izplānotām katras daļas proporcijām. Utilitārais dizains ir stabils pamats to unikalitātei. Tāpēc Espirit jaucējkrāni piešķirs gaumi jebkurai vannas istabai. Tie nepievērsīs sev uzmanību, bet viņu skaistums iepriecinās arī pēc daudziem gadiem.

Vodovodní baterie Espirit

Kurš no tiem ir vispiemērotākais jums?

Tikai no jums ir atkarīgs, vai ekskluzīvā krāsa kļūs par vannas istabas elementu. Pateicoties jaucējkrānam, jūs varat pilnībā mainīt interjera iespaidu. Izvēlieties krāsu, kas izcels jūsu vannas istabu.
Jūs varat izvēlēties Espirit jaucējkrānus no dažādiem krāsu dizainiem: Black Matt, Graphite Brushed, Rose Gold Brushed, Chrome, White Velvet.

Vodovodní baterie Espirit

Gudra pieeja ekonomijai

Jaucējkrāni ar BeCool funkciju ietaupa karstā ūdens izmaksas un līdz ar to arī enerģiju. Kā? Jaucējkrāna sviras kustība sākas vidējā stāvoklī un no tā plūst tikai auksts ūdens. Izmantojot standarta jaucējkrānus, šajā pozīcijā karstais ūdens jau ir sajaukts ar aukstu ūdeni. Un bieži vien bez vajadzības. Tas pat neiznāk no caurules pirms īsas roku skalošanas. BeCool sistēma nodrošina, ka ūdens sāks sildīt tikai tad, kad tas būs nepieciešams pagriežot sviru pa kreisi. Jūs ietaupāt naudu un saudzējat mūsu planētu.

Vodovodní baterie Espirit

Samtaini balta krāsa

Pieskarieties un sajūtiet atšķirību. Tas nav tikai balts. White Velvet versija pārsteigs ar samta virsmu. Jaucējkrāna izskatu nesabojās ūdens pilieni vai kaļķakmens, jo tie nebūs redzami. Šis jaucējkrāns saglabājas skaists gadiem ilgi un nezaudē savu skaistumu. Tas ir paredzēts ikvienam, kam patīk estētiska vienkāršība.


Vodovodní baterie Espirit

Aerators

Jaucējkrāna iekšpusē ir viedais aerators ar EcoFlow funkciju. Ūdens plūsma ir ierobežota līdz 5 l minūtē un bagātināta ar gaisu. Jūs, iespējams, to pat nepamanīsiet, taču tas ietekmēs jūsu ūdens patēriņu, kas būs mazāks nekā ar parasto jaucējkrānu.


Vodovodní baterie Espirit

Dekorācija jūsu sienai

Minimālisma risinājumu cienītājiem Espirit klāsts ir pilns ar smalkiem sienas jaucējkrāniem, kas paredzēti izlietnei, dušai vai vannai.