Youtube Instagram

Dušošanās

Dušas paliktņi Galaxy Pro 10°

Lietā marmora vanniņas virsma paredzēta kombinēšanai galvenokārt ar 10° vannas istabas koncepciju. Pateicoties iekšējās virsmas pagriešanai par 10°, tas nodrošina jaunu kosmētikas uzglabāšanas vietu.

Dušas paliktņi Galaxy Pro 10°

Saskaņota dizaina

Vanniņu Galaxy Pro 10° modeļu līnija turpina galveno visas vannas istabas 10° produktu koncepcijas ideju. Tā ietver gan unikālu asimetrisku vanniņu, kas izstrādāta tieši 10° taisnstūrveida asimetriskam dušas stūrītim, gan arī kvadrātveida un taisnstūra formas vanniņas, kura pagriešanas par 10° princips tiek izmantots, lai iegūtu jaunu kosmētikas uzglabāšanas vietu ārpus aizsniegšanas zonas.


Dušas paliktņi Galaxy Pro 10°

Zemas

Galaxy Pro līnijas vanniņas samazina barjeras vannas istabā. To lēzenais dibens ar ļoti zemajām apmalēm ļauj vanniņas vienkārši iebūvēt grīdā, vai novietot uz grīdas, kas līdz ar to saglabās ļoti monolīta, kā arī estētiski un funkcionālu vienotību.


Dušas paliktņi Galaxy Pro 10°

Izturīgas

Lieto marmoru gatavo no malta dolomīta un sveķu maisījuma. Tāpēc vanniņas ir ārkārtīgi noturīgas, izturīgas un bez porām, kā arī noturīgas pret baktēriju un pelējuma sedimentāciju. Salīdzinājumā ar citiem materiāliem, lietais marmors pēc sajūtām ir siltāks, kontakts ar lieto vanniņu līdz ar to ir patīkamāks.