Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Izlietnes skapis ar rokturiem SD Rosa II

SD Rosa II ar rokturiem

Vēl modernāka populārā modeļa Rosa vannas skapīšu forma. Lielāka telpa un vienkāršs, moderns dizains lieliski piemērots Rosa izlietnei.

Sērija Rosa

Universāli piemērojams

Noapaļotās mēbeļu un izlietņu Rosa līnijas atkārto vannas formu no tāda paša nosaukuma koncepcijas Rosa. To savstarpējā saderība vannas istabā ekonomē vietu un veido harmonisku veselumu. Lielā modeļu izvēle dod iespēju tos izmantot jebkurā vannas istabā.

Vannas istabas mēbeles Rosa

Plašs sortiments

Rosa mēbeles piedāvā saskaņotu piedāvājumu atbilstoši jebkurām pircēju prasībām. Vienojošais elements d/vannas istabu skapīšiem ir noapaļotās līnijas, kas atdarina izlietņu priekšējo paneli. Skapīšu, spoguļu un izlietņu izmēri ir izstrādāti tā, ka tos var kombinēt savā starpā.


Vannas istabas mēbeles Rosa

Ērta atvēršana

Glancēts balts skapis ar vietu lietu uzglabāšanai. Durvis un pilnībā izvelkamas atvilktnes aprīkotas ar lēnas aizvēršanās sistēmu, kā arī rokturiem ērtai pagriešanai.


Vannas istabas mēbeles Rosa

Pārdomāts dizains

Mēbeles vannas istabām Rosa ideāli atkārto tāda paša nosaukuma koncepcijas vannas līnijas un sinerģiski izceļ kopējo vannas istabas izskatu. Rosa koncepcijas stūri un formas harmoniski pastāv viens otram līdzās un maksimāli ekonomē vannas istabas telpu.

Tehniskā informācija

  • Izmēri (p x a x g): 60/76 x 49 x 47 cm
  • materiāls: impregnēts MFPB un MDF
  • krāsains korpuss: balta spīdīga
  • atvilktnes krāsa: balta spīdīga
  • garantija: 5 gadi

Balts glancēts skapis SD Rosa II zem izlietnes ar divām atvilktnēm un rokturiem. Produkts paredzēts tāda paša izmēra izlietnei Rosa II. Korpuss tiek piegādāts salikts, ieskaitot montāžas detaļas (skrūves, eņģes, tapas) un rokturus.

5 gadu garantijaKoncepcijaImpregnēšana pret mitrumu
Izlietnes skapis ar rokturiem SD Rosa II

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000001494 600 x 490 x 470 SD 600 Rosa II ar rokturiem, balta/balta 429,00
X000001495 760 x 490 x 470 SD 760 Rosa II ar rokturiem, balta/balta 459,00

Iekraušanas dati